x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  156 ürün bulundu.

  En Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Kaçak Akım Rölesi Anelelektromarket’te

  Kaçak akım rölesi elektrik tesisatlarında; enerji kaçağı nedeniyle yaşanabilecek kazalara, yangınlara karşı önlem almak üzere yerleştirilen anahtar çeşididir. Bu anahtarlar sayesinde beklenmeyen kazalara karşı güvenlik önemleri alınabilir. Faz ve nötr farkı, standart değerleri aştığında, röleler elektriği otomatik şekilde keser. Böylece herhangi bir tehlikenin önüne geçme imkanı elde edilir. Tesisat ya da elektrikli ürünlerin çalışması esnasında ortaya çıkabilecek enerji kaçağından kaynaklanan durumların tehlikelere neden olmaması için akım koruma rölesi kullanımı önemlidir.

  Röleler sayesinde can ve mal güvenliği korumaya yönelik gerekli önlemler alınabilir. Kaçak akım koruma rölesi temelde çok basit bir mantıkla çalışır. Elektrik devrelerinde elektrik, kablolar vasıtası ile gerekli kanallara iletilir. Ancak, bu süreçte bir elektrik kaçağı yaşanabilir. Elektriğin dönüş yapması gereken yere ulaşmamasını röleler algılar ve elektrik otomatik olarak kesilir. Bu sayede, olası kazaların ve tehlikelerin önüne geçilebilir.

  Kaçak akim rolesi seçenekleri, sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıldığı alanlara uygun çözümler üretir. anelelektromarket.com üzerinden ihtiyacınıza uygun kaçak akım rölesi Schneider ürünlerine uygun fiyat avantajları ile ulaşabilirsiniz.

  Güvenli Kullanım Sunan Kaçak Akım Rölesi Çeşitleri

  Kaçak akım rolesi çeşitleri temelde iki seçenek sunar. Bu seçeneklerden biri 40 ma kaçak akım rölesi ve 300 mA çeşididir. Bu ürünlerin özelliklerini birbirinden ayıran enerji akışındaki farklılıklardır. 40 mA değerindeki modeller, elektrik kaçaklarından dolayı insanların zarar görmemesi için geliştirilmiş modellerdir. Kaçak akım rölesi 300mA değerindeki ürünler ise, bina ve çevreleri korumaya ve yangınlara karşı önlem almak üzere geliştirilmiş ürünlerdir. 40 a 300ma kaçak akım rölesi özellikle büyük alanlarda, daha etkin güvenlik önemleri alınmasına yardımcı olur.

  Kullanım alanına uygun olacak şekilde seçilmesi gereken kaçak akım röle modelleri, güvenli bir kullanım elde edilmesini sağlar. Markasına ve özelliklerine göre ürünlerin fiyatları da birbirinden ayrılır. Röleler içinden seçiminizi yapmadan önce ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınıza uygun ürün satın alma işleminizi ANEL elektromarket üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli bir kullanım elde edeceğiniz malzemeler, Schneider markası tarafından en kaliteli seçenekleri sunar.

  Birçok farklı nedenlerle elektrik tesisatlarında zaman zaman tehlikeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Elektrik devrelerinin yanlış bağlanması ya da elektriğe bağlı ürünler tarafından yüksek direnç görülmesi kaynaklı ortaya çıkan bu durumlar karşısında, röleler ile önlem alınabilir. Olası tehlikelerin önüne geçmek ve güvenli bir kullanım elde için en iyi kaçak akım rölesi çeşitlerini ekmelelektromarket.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

  En Uygun Fiyatlı Kaçak Akım Rölesi anelelektromarket’te!

  Kaçak akım rölesi fiyatları ürünlerin özelliklerine ve modele göre değişiklik gösterir. Schneider tarafından üretilen motorlu kaçak akım rölesi çeşitleri içinden kullanım alanınız için en uygun modeli bulup, güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Her bütçeye uygun seçenekleri ile dikkat çeken röleler, kullanım süresi boyunca güvenli elektrik kullanımı sunar. Kaçak akım röle fiyatları hakkında bilgi almak ve ihtiyacınıza uygun modeli kolayca seçmek için anelelektromarket.com adresini ziyaret edin.

  Güvenli elektrik kullanımı ile çeşitli tehditleri ortadan kaldırmaya yarayan otomatik kaçak akım rölesi bağlantısı yapıldıktan sonra herhangi bir enerji kaçağı durumunda güvenlik sağlar. Sağlam ve dayanıklı olması ile uzun ömürlü olan 40 a kaçak akım rölesi ürünleri, kazaların önüne geçmede son derece etkili olan belli değerlere göre tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

  Elektrik bağlantısını kesip, herhangi bir hasara sebep olabilecek durumları kısa zaman içinde ortadan kaldıran röleleri, ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza göre belirleyebilirsiniz. Schneider kaçak akım rölesi, güvenli bir çalışma sağlar. Güvenli elektrik kullanımı sağlayan bu kaliteli ürünleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. ekmelelektromarket.com üzerinden Schneider kaçak akım rölesi fiyatı ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi alabilir, hızlıca satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Evlerde Kaçak Akım Rölesi Kullanımı Hangi Avantajları Sağlar?

  Evlerde kaçak akım rölesi kullanımı ile çeşitli risklere karşı güvenlik önlemleri alınabilir. Kaçak akım rölesi faydaları şu şekildedir.

  • Akımın yüksek olması, prizlerde de fazla akımın oluşmasına sebep olur. Bu durum, prize takılı elektrikli aletlerin zarar görmesine sebebiyet verebilir. Kaçak akım rölesi, elektrikli ev aletlerini bu tip risklerden korur.
  • Elektrik hattında yaşanabilecek her çeşit kıvılcım ve yangın, ciddi can ve mal kaybına neden olabilir. Kaçak akım rölesi, akımı devreye yeniden kattığı için, ateş oluşumu önlenebilir.
  • Düşük akım rölesi kullanımı esasında, fazla akım devreye yeniden verilir. Bu sayede doğal olarak, elektrik fazlası dönüştürülmeden ve yeniden kullanılabilir.
  • Elektrik hattı üzerinde yaşanan hasarlar, iç ve dış devre yenileme ihtiyacına neden olabilir. Oldukça maliyetli olan bu durumlar, kaçak akım rölesi sayesinde uzun süreli olarak ortadan kaldırılabilir.

  Anelelektromarket üzerinden ihtiyacınıza uygun kaçak akım rölesine ulaşabilir uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.