x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  110 ürün bulundu.

  NYAF Kablo Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

  Tesisat sırasında kullanılan bazı işlevsel kablolar vardır. Bu kablo türünün dayanıklı ve uzun ömürlü olması kullanım açısından çok önemlidir. Özellikle sık yaşanan hasarları önleyebilmek için kaliteli ürünlerin kullanılması gerekir. NYAF kablo ile gerekli olan uygulamanın yapım sürecine geçilebilir. Kolaylıkla istenen şekilde değerlendirilebilen bu ürünler dayanıklı olmasının yanı sıra işlevseldir.

  Tek damarlı olması ile pek çok avantajı beraberinde sunan 6 mm nyaf kablo gibi farklı ölçülerdeki kablolar, aynı zamanda çok telli bir yapıya sahiptir. İhtiyaç duyduğunuz alanlarda kullanmak için 1 mm nyaf kablo ve çok daha fazla kablo çeşidine anelelektromarket.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Nyaf Kablo Nedir?

  Nyaf kablo, elektriği ileten tek damarlı ve çok telli kablo türüdür. Kullanım alanları farklılıklar gösterir. 16 mm nyaf kablo, 25’lik, 35’lik gibi seçenekleri bulunur. Enerji iletimini güvenli olarak sağlayan ve yanma konusunda güvenlik sunan 0.75 nyaf kablo gibi farklı çeşitleri mevcuttur. Duvar içerisinde kullanılabilen nyaf kablo modelleri, tesisat panolarında da kullanılır. Kablo karmaşasını ortadan kaldırır ve bir yalıtkan kablo içerisinde çok sayıda iletken tele sahiptir.

  Yangın halinde dayanıklılığı ve zehirli gaz salınımı yapmayan halojensiz alternatifleri ile güvenli kullanım sunar. 1x25 nyaf kablo gibi farklı kullanım alanlarına göre değişen çeşitleri bulunur.

  NYAF Kablo Çeşitleri

  Kullanım alanı geniş̧ olan 35 mm nyaf kablo gibi kablo çeşitlerinin yapısı oldukça fazla özelliğe sahiptir. Farklı alanlarda farklı ürünlerin kullanımına imkan veren bu özellikler, seçim yapmayı da kolaylaştırabilir. 10 mm nyaf kablo gibi kablo çeşitleri, genellikle otomasyon işlerinde jullanılır. Aynı zamanda pano islerinde de bu tesisat kablosundan yararlanılabilir. Bu malzemelerin izolasyon kısmı oldukça önemlidir. Halojensiz olan çeşitler kullanımda güvenlik avantajı sağlar. Halojensiz ürünler, herhangi bir yanma durumunda, zehirli gaz salınımı yapmaz.

  10’luk,25’lik, 35 lik nyaf kablo türleri, farklı alanlarda kullanıma uygundur. Birçok ince telin tek bir kabloda bulunması, düzenli ve estetik bir görünüm sunar. Yapılan çalışmaların uzun ömürlü olmasını da sağlayan bir yapıya sahip olan araç gereçleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. 2.5 mm nyaf kablo gibi ürünler farklı renk ve kalınlığa sahiptir. Alınan sonuçlar da ürün özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Bu sebeple ihtiyaç duyduğunuz özellikleri yapısında bulunduran 4 mm nyaf kablo gibi kablo çeşitlerini satın almak için An-El Elektromarket’i ziyaret edebilirsiniz. 6 lık nyaf kablo fiyatı ve çok daha fazla ürün bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

  Nyaf Kablo Kullanım Alanları Nelerdir?

  Taşınabilir ve hareketli cihazların bağlantısından kullanılabilen nyaf modeller; aynı zamanda elektrik panolarının içerisinde de kullanıma uygundur. Topraklama kablosu olarak kullanılan 1.5 nyaf kablo gibi güvenli ürün çeşitleri, duvar içi tesisatlarında sıklıkla görülebilir. Otomatik kumanda sistemlerinin de terminal bağlantıları nyaf kablolar ile yapılabilir.

  Bazı kablo kanalları içinde karmaşayı önlemek üzere kullanılan bu ürünler, özellikle nemli ortamlarda kullanıma elverişlidir. Güvenli bağlantı avantajı sunması sebebi ile seyyar kablo olarak pek çok alanda uygulama kolaylığı sunar. 1 mm nya kablo gibi ürünler, bodrum ya da otopark benzeri alanlarda kroşe ile sabitlenir. Otomasyon işlerinde sık kullanılan bu araçlar, halojensiz kullanıldığı takdirde zehirli gaz salınımı yapmaz.

  İletken sayıları ve kesitlerine göre kullanım sunan 1x70 nyaf kablo ölçülerine sahip kablo çeşitlerini pano, tesisat, dış, iç mekan uygulamalarında kullanabilirsiniz. Fiyat olarak da çeşitlilik sunan kablolar, 1x50 nyaf kablo fiyatı gibi farklı alternatiflere sahiptir. Özelliklerine kullanım alanı çeşitlenen 2.5 nyaf kablo gibi kablo çeşitleri güvenli kullanım sağlar.

  Her Bütçeye Uygun NYAF Kablolar

  İletken sayısına ve kesitine göre farklılık gösteren kablo çeşitler, iç tesisat için gerekli olan işlemlerde kullanılır. Belirli bir yanma gerilimine sahip olan kablolar, yanmaz özelliği ile öne çıkar. 1x16 nyaf kablo fiyatı gibi farklı kablo fiyat seçenekleri, ürün uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Genellikle hareketli cihazlarda kullanılan ve taşınabilir olan cihazların bu gibi parçalar ile birleşmesi, 2 5 mm nyaf kablo fiyatı gibi uygun fiyat alternatifleri sunması, müşteri memnuniyetini artırır.

  10’luk, 25 lik nyaf kablo fiyatı ile ihtiyacınız olan kullanıma uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Parçaların bağlantı işlemini pratik olarak gerçekleştiren bu ürünlerden destek alabilirsiniz. Ürün çeşitlerini ve 16 lık nyaf kablo fiyatı gibi ürün fiyatlarını anelelektromarket üzerinden keşfedebilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.