x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Kategori Menüsü
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  126 ürün bulundu.

  Pratik Çözümler Sunan Kablo Yüksüğü Çeşitleri

  Kablo yüksüğü, tesisat kablolarında sıklıkla kullanılan materyallerdendir. Uçları dağılan kabloları toplamada ideal bir kullanıcı deneyimi sunan bu ekipmanlar, kabloyu vidalı terminale sıkı bir şekilde sabitlemeye yarar. Bağlantı sağlandıktan sonra kablo sonlandırılır. Böylece kablonun iletkenlik görevi de yükseltilmiş olur. Kablo yüksük seti ve fiyatları ve kullanıcı deneyimleri için ANEL Elektromarket’e göz gezdirin.

  Kablo Yüksüğü Çeşitleri

  Kablo yüksük çeşitleri, yüksüğü kabloya bağlamak için özel olarak tasarlanmış yardımcı ekipmanlardandır. Kablo yüksüğü kullanılmadığında, kablodan akım geçmesi ile kablonun ince iletkenlerinde dağılma ortaya çıkabilir. Bağlantı noktalarında kısa devreler ya da arklar oluşabilir. Kablo, terminali bir bütün şeklinde sabitleyemediği için bağlantı verimi azalır. Aynı zamanda korozyona daha verimli hale de gelebilir.

  Kablo yüksüğü bu gibi durumlar karşısında kullanılması gereken materyaller içinde yer alır. Kablo yüksüğü çeşitli amaçlara yönelik çözümler üretmek üzere tasarlanmış ürünlerdir. Yüksük çeşitleri sayesinde daha kolay ve işlevsel bir ürün kullanımı elde edilir. Kablo Yüksük çeşitleri ise;

  • Çift kablo yüksüğü,
  • Tekli kablo yüksüğü,
  • İzolesiz kablo yüksüğü,
  • İzoleli kablo yüksüğü olarak seçenekler sunar.

  Kablo yüksükleri 16 mm kablo yüksüğü ve 25 mm kablo yüksüğü gibi çeşitli seçeneklere de sahiptir. izoleli kablo yüksükleri, iç çapa entegre edilen konik şekil sebebi ile ek yerleştirme kolaylığı sunan ürünlerdir. İzolesiz yüksük, kapalı ortamlarda kullanılır. İletkeni korur ve ileri işlemeyi kolay hale getirir.

  Fazla kablolamadan kurtulmak ve karışıklığın önüne geçmek üzere tekli ürünler yerine çiftli ürünler de tercih edebilirsiniz. Tek bir kablo için bu ekipmanı kullanmak yerine iki tane kabloyu bir yüksüğe ekleyerek çok daha düzenli bir görünüm alabilirsiniz. Ayrıca bu seçim, işçilikten de tasarruf sağlar.

  Kablo Yüksüğü Seçenekleri Nelerdir?

  Kablo yüksük seçenekleri çeşitlendikçe kullanım alanlarına en uygun çözümler üretilmeye başlamıştır. İhtiyaç ve taleplerinize uyum sağlayan bir ürünü bulmanızı kolaylaştıran bu çeşitlilik, aynı zamanda uygun fiyat avantajları da sunar. Kablo yüksükleri kabloyu sonlandırmak ve güvenilir bir iletkenlik elde sağlamak üzere, damarlı esnek kabloların uç bölümüne bağlanan özel tasarımlı bir malzemedir. Yüksük takıldıktan sonra kablolar kontaktör ve sigorta gibi devre bileşenlerine bağlanır.

  Kablo ucu yüksük, genellikle kalıcı bağlantı gerekli olduğunda ve direkt bağlantının yeterli olmadığı durumlarda tercih edilir. Kablo yüksüğü her zaman aynı mantık ile kullanılmaz. Bazı durumlarda kablolarda oluşan işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bu tip durumlar için farklı kablo yüksüğüne ihtiyaç duyulur. Güvenlik ve pratiklik açısından kablo yüksük kutusu kullanımı son derece önemlidir. Siz de ihtiyaçlarınızı doğru belirledikten sonra anelelektromarket üzerinden Şafak yüksük çeşitlerini inceleyebilir, hızlıca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

  Uygun Fiyatlı Kablo Yüksükleri anelelektromarket’te!

  Kablo yüksük fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Özelliklerine göre yüksek çeşitlilik sunan ürünler, her ihtiyaca yanıt verebilir. Çok fazla niteliğe sahip olan modeller olduğu için fiyat çeşitliliği de artar. Normal tekli bir kablo yüksüğü ile çiftli ürünlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Aynı şekilde izoleli ve izolesiz olan ürünler için de farklı fiyatlar söz konusudur. Ancak, kablo yüksük çeşitleri aynı zamanda bütçe dostudur. Kablo yüksüğü satın almak istediğinizde Şafak kablo yüksüğü ürün fiyatlarının, bütçe dostu olduğunu görebilirsiniz. Kablo yüksüğü seti ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak ve hızlıca siparişinizi oluşturmak için anelelektromarket.com’u ziyaret edin.

   

  etbis logo
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.