x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat

  Hem Kullanışlı Hem de Güvenli Sıva Üstü Anahtar Priz Modelleri

  Elektrikli cihazların enerji kaynağına bağlandığı nokta olan anahtar prizler yaşam alanlarında pratik kullanım sağlar. Sıva üstü anahtar elektrik bağlantısını güvenli şekilde kullanmak için gereklidir. Sıva üstü anahtar prizlerde tesisat duvara gömülü değildir. Yüzeyin üst kısmına yerleştirilir. Tasarım ve renk olarak farklı seçenekleri vardır. Elektrik akımını açma ve kapama işlemleri anahtar priz üzerinden yapılır. Sıva üstü anahtar priz sıvalı duvar bölümü üzerine monte edilerek kullanılır. Kapaklı topraklı priz, vavien, komütatör gibi farklı tasarım seçenekleriyle sunulan sıva üstü anahtar priz modelleri bulunur. Nemli yerlerde kullanıma uygun tasarımlar da vardır. Sıva üstü anahtar prizlerin montajı ve kullanımı oldukça basittir.

  Sıva üstü priz anahtar tercihi yaparken kaliteli marka tercih etmek güvenlik açısından önemlidir. Elektrik tesisatlarının görünen kısmı olan anahtar prizlerin dekoratif tasarıma sahip olmasına dikkat edilmelidir. Kullanım alanına göre, duvar rengine göre alternatif model seçenekleri tercih edilebilir. Sıva üstü anahtar prizlerde dekoratif tasarım açısından farklı modelleri değerlendirmek mümkündür. Beyaz ve gri renk seçenekleri sıklıkla tercih edilen renkler arasında öne çıkar. Sıva üstü komütatör anahtar iki ya da daha fazla alıcıyı birlikte kontrol etme olanağı sunar. Komütatör anahtar sayesinde birkaç farklı lambayı aynı noktadan kontrol edebilirsiniz. Birkaç lamba açıkken birkaç lamba kapalı kalabilir. Renk olarak siyah sıva üstü priz trend dekorasyon tasarımlarında sıklıkla kullanılan bir modeldir. Renk ve tasarım olarak farklı sıva üstü anahtar priz seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Sıva Üstü Anahtar Priz Modellerinde Alternatif Tasarım Seçenekleri

  Sıva üstü anahtar priz çerçevesi modellerinde tekli, ikili veya üçlü gibi farkı tasarım seçenekleri bulunur. Kullanım amacına göre donanım açısından alternatif özelliklere sahip modeller vardır. Farklı kullanım amacı sunan sıva üstü komütatör ile tek bir noktadan iki ya da üç ayrı alıcıyı kontrol etmek mümkündür. Vavien anahtar ise bir grup lambanın iki farklı noktadan kontrol edilmesini sağlar. Kullanım koşullarına göre alternatif donanım ve tasarım özelliklerine sahip sıva üstü anahtar priz modelleri tercih edilebilir. Sıva üstü tekli anahtar gibi modellerde renk ve tasarım olarak farklı model alternatifleri de değerlendirilebilir. Yaşam alanlarında pratik ve şık priz detayları yakalamak için dekoratif stiller keşfedilebilir.

  Anahtar seçimi yapılırken elektrik tesisatının özellikleri değerlendirilmelidir. Elektrik tesisatına göre en uygun anahtar priz modelini sitemizdeki ürünler arasından bulabilirsiniz. Sıva üstü dekoratif priz çeşitleriyle dekorasyonun daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Sıva üstü dekoratif priz seçeneklerinde dekoratif stil detaylarıyla ön plana çıkan modeller dikkat çeker. Ev dekorasyonunda önemli bir detay olarak priz anahtar seçimine dikkat etmek gerekir. Şık ve kaliteli priz anahtar tercihi yaparken avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sıva üstü ikili anahtar gibi ürünleri sitemizden kolaylıkla bulabilir, ekonomik fiyatlara kaliteli seçimler yapabilirsiniz. AN-EL Elektro Market olarak geniş alternatif seçeneklerle sıva üstü anahtar prizler sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun seçenekleri hem kaliteli hem de dayanıklı ürün güvencesiyle satın alabilirsiniz.

  Sıva Üstü Anahtar Priz Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

  Sıva üstü anahtar priz tercih ederken ilk dikkat edilmesi gereken nokta elektrik tesisatına uyumdur. Güvenli ve kullanışlı priz anahtar tasarımını yapmak için sıva üstü priz anahtar seçiminde kaliteye dikkat etmek gerekir. Eski tip sıva üstü anahtar seçiminde elektrik tesisatının özellikleri kriter olarak alınmalıdır. Tüm sıva üstü prizlerde olduğu gibi eski tip sıva üstü priz anahtarlar yüzeyin üstüne monte edildiğinden dekoratif detaylarında da dikkat edilmelidir. Prizin monte edildiği duvarın rengine göre tasarım detayları belirlenebilir. Sıva üstü anahtar priz seçerken komütatör, vavien gibi farklı donanım özellikleri sunan modeller arasından seçim yapılabilir. Kaliteli ve şık sıva üstü elektrik anahtarı tercih ederek güvenli priz kullanımı sağlarken dekorasyon açısından da estetiği yakalayabilirsiniz. Sıva üstü priz ve anahtar tercihi yaparken kolay monte edilmesine de dikkat edebilirsiniz.

  Anahtarlı sıva üstü priz modellerinin monte edilmesi kolay olmalıdır. Sıva üstü anahtar priz fiyatları da dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alır. Hem uygun fiyatlı hem kaliteli ve şık seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz. Anelelektromarket.com olarak ekonomik fiyatlarla yüksek kaliteli ürünlere kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Sitemizden ürün seçerken fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sıva üstü lamba anahtarı seçiminde dekoratif detayları göz önünde bulundurmalısınız. Çok çeşitli renk ve tasarım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sıva üstü çiftli anahtar gibi model seçenekleriyle kullanım amacına uygun tercihler yapabilirsiniz. Sıva üstü üçlü anahtar tercih ederek daha pratik priz kullanımı tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre de tekli sıva üstü priz seçeneklerinde renk ve tasarım olarak alternatif seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Sıva üstü grup priz çeşitleri ile çoklu priz kullanımına pratik şekilde ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve şık sıva üstü anahtar çeşitleri arasından seçim yaparken sitemizde sunulan avantajlı olanaklardan yararlanabilirsiniz.

  Sıva Üstü Anahtar Priz Modellerinde Ekonomik Fiyatları Keşfedin

  Sitemizde sunulan tüm ürünlerde yüksek kaliteden emin olarak ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sıva üstü elektrik düğmesi çeşitlerinde en iyi markaların kaliteli ürünlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Yüksek kalite ürün tercih ederken ekonomik fiyatlardan yararlanmak için sitemizde sunulan indirim ve kampanya fırsatlarını keşfedebilirsiniz. Kullanım amacına göre sıva üstü klasik anahtar gibi standart modelleri değerlendirebilirsiniz. Sıva üstü anahtar priz seçeneklerinde birden fazla alıcıyı kontrol etmenizi sağlayan anahtar priz modelleri vardır. Schneider sıva üstü anahtar modelleri su geçirmemezlik ve IP koruma gibi özelliklere sahip olan kaliteli seçenekler arasında yer alır. Sıva üstü elektrik prizi tercih ederken dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kalitesiyle öne çıkan Schneider Nemliyer priz en çok tercih edilen modellerden biridir. Hangi sıva üstü prizi seçmem gerek diye düşünenler için bu modeller önerilebilir. Sıva üstü anahtar fiyatları seçeneklerindeki indirim ve kampanyalardan yararlanarak ekonomik şekilde üstün kalitede ürün tercih edebilirsiniz. Schneider sıva üstü priz gibi kalitesiyle fark yaratan şık tasarımlara sahip ürün seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.