x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  24 ürün bulundu.

  Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Otomat Kutuları

  Sigorta kutuları günümüzde elektrik tesisatlarında kullanılan devre elemanlarının yerleştirildiği kutulardır. Sigorta kutusu özellikle ev ve iş yerlerinde elektrik prizlerinin ve aydınlatmaların elektriğinin ihtiyaç durumunda kesilmesini sağlayan sigortaların içine yerleştirilir. Sigortalar elektrik tesisatları için güvenlik açısından olmazsa olmaz parçalar içinde yer alır. Bu parçaların yerleştirildiği malzemelere sigorta kutuları adı verilir. Sigorta kutularının içine yerleştirilecek sigorta sayısına göre 12’li, 16’lı, 24’lü sigorta kutusu gibi boyutları da değişir. Sigorta kutularına w otomat kutusu da denir.

  Ev sigorta kutusu kapağı ve sigorta kutularının fiyatları yapıldığı malzemeye ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Sigorta kutuları; halojen free alev yaymaz modeller ve alevden etkilenen modeller olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Dolayısı ile fiyatları da birbirinden farklıdır. Bir ürünün halojen free olması, o ürünün herhangi bir yangın halinde alev kaynağı olduğu sürece yanmaya devam ettiğini ifade eder. Alev kaynağı bittiği zaman halojen free malzeme yanmaya devam etmez. Bu durum da yangının daha fazla büyümesinin önüne geçer.

  Elektrik malzemeleri içinde halojen free alev yaymaz özellikte ürünler, güvenlik açısından öneme sahiptir. Elektrik günümüzün olmazsa olmazlarından olsa da çok büyük riskler de taşır. Bu sebeple herhangi bir elektrik malzemesi seçerken kaliteli ürünler içinden seçim yapmanız gerekir. Sigorta kutusu fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yaparken bu detayları göz önünde bulundurulmanız gerekir.

  Sıva Altı Sigorta Kutusu Nedir?

  Sıva altı sigorta kutusu, kutunun belli bir kısmının duvarın içine gömüldüğü otomat kutusu türüdür. Ürünün yüzeyde çok fazla çıkıntısı olmaz ve estetik açıdan da temiz bir görüntü ortaya çıkarır. Evlerde genellikle estetik bir görüntü ortaya çıkardığı için 12’li, 16’lı sıva altı sigorta kutusu kullanılır.

  Sıva Üstü Sigorta Kutusu Nedir?

  Sıva üstü sigorta kutusu, 4’lü, 6’lı, 12’li, 16’lı sigorta kutusu gibi sigorta sayılarının içine yerleştirildiği kutulardır. Bu kutunun tamamı duvar yüzeyinde görünebilir. Sıva üstü sigorta kutuları genellikle elektrik tesisatının sıva üstü ya da sonradan yapıldığı durumlarda kullanılan sigorta kutusu türüdür. Birçok alanda kullanılan birbirinden farklı büyüklüğe sahip kurular vardır. 12’Lİ, 16’lı, 24’lü sıva üstü sigorta kutusu en çok kullanılan ürünler içinde yer alır.

  Sigorta Kutusu Boyutları Nelerdir?

  Sigorta kutularının boyutları içine yerleştirilecek sigorta adedine göre pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Sigorta kutularının tekli, 2 li sigorta kutusu, 4’lğ sigorta kutusu gibi farklı kapasitelere uygun ölçüleri vardır. 12’li sıva altı sigorta kutusu, sıva üstü sigorta kutusu 16’lı, 24’lü, 36’lı gibi birçok seçenek ihtiyaçlara yönelik çözümler üretir. Kombi ya da klimaların sigortalarını içine yerleştirmek için genellikle tekli sigorta kutularından yararlanılır.

  Çoklu kutular evlerde, işyerlerinde ve daha pek çok alanda kullanılır. Dolayısı ile her alanda sigorta kutularına ihtiyaç duyulur. Evlerde ve iş yerlerinde de kullanılan sigorta adedine göre 6’lı sigorta kutusu, 12’li, 24’lü sıva üstü, sıva altı kutular kullanım alanına uygun olacak şekilde belirlenir.

  Sigorta Kutusu Fiyatları

  12’li sigorta kutusu gibi birbirinden farklı kutu çeşitleri özelliklerine ve boyutlarına göre farklı fiyatlara sahiptir. Örnek olarak; 24’lü sıva altı sigorta kutusu ile sıva üstü kutularının fiyatları birbirinden farklıdır. En uygun fiyat ve kalite performansı ile birbirinden kaliteli 4’lü sigorta kutusu gibi elektrik ve aydınlatma malzemelerine Anelelektrikmarket.com üzerinden satın alabilirsiniz. 2’li,4’lü, 12’li, 24’lü, 36’lı sigorta kutusu gibi birbirinden farklı büyüklüklere sahip kaliteli ürünleri uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

  Anelelektromarket’te Satışa Sunulan Ürünler

  Anelelektrikmarket.com üzerinden satın alacağınız sartel kutusu gibi ürünler, yüksek kalitede üretilen dünyaca bilinen markalar tarafından piyasaya sürülen ürünlerdir. Schneider sıva altı sigorta kutusu, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile ön plana çıkar. 12’lisıva üstü sigorta kutusu, sıva altı kutusu ve çok daha fazla ürüne uygun fiyat avantajları ile ulaşabilirsiniz. Schneider 24’lü sigorta kutusu genellikle daha geniş yapılarda ve iş yerlerinde kullanılan boyutlardan biridir.

  Siz de ihtiyaçlarınızı doğru belirledikten sonra uygun boyutlu ürünü hızlıca sipariş verebilirsiniz. Anelelektrikmarket.com üzerinden Schneider electric sigorta kutusu modellerini gönül rahatlığıyla satın alabilir, alışverişlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılamayan ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.