x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Kategori Menüsü
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  105 ürün bulundu.

  Nya Kablo Çeşitleri ve Özellikleri

  Günlük yaşamda elektrik çok önemli bir yere sahiptir. Karanlıkları aydınlatan ve hayatımızı kolaylaştıran elektrik, günlük yaşam standartlarında hayati bir role sahiptir. Elektriği kullanabilmek için bazı bileşenlere ihtiyaç duyulur. Yaşam alanlarının alt yapısına döşenen ve elektrik kullanmak için oldukça büyük öneme sahip olan elektrik kabloları birçok farklı çeşide sahiptir. Kendi içinde belli sınıflara ayrılan elektrik kabloları arasında Nya kablo, alçak gerilim kabloları olarak öne çıkar.

  Kullanım alanı oldukça geniş olan bu özel nitelikli kabloları kullanabilmeniz için özel bir donanıma gerekir. Özellikle tehlikeli olabilecek alanlarda pvc kaplamalı Nya kablolar, güvenli kullanım alanları oluşturur. Birçok farklı marka tarafından üretilen 2.5 Nya kablo gibi özel kabloları kullanım alanlarınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. 3 * 2.5 kablo fiyat seçenekleriyle de daha uygun fiyatlı ürünler satın alabilirsiniz.

  Nya Kablo Çeşitleri

  Elektrik gücü,  yaşam alanlarında oldukça önemli bir yere sahiptir. Günlük yaşamda hayati bir öneme sahip olan elektrik akımları, kullandığınız tüm cihazlarda kolaylık sağlar. Ancak, tüm elektronik cihazları kullanabilmek için yaşam alanlarının alt yapısının güvenli elektrik kabloları ile döşenmiş olması gerekir. Elektrik akımını prizlerden alabilmenizi mümkün hale getiren detaylara sahip olan elektrik kabloları kullanım sağlanacak alanların özelliklerine göre farklılıklara sahiptir.

  Uzmanlar tarafından titizlikle döşenen bu kablolar arasından Nya kablolar, geniş bir kullanım alanı sunması ile ön plana çıkar. Kuru ve kapalı yerlerde kullanım odaları sağlayan bu ürünler sabit tesislerle rahatlıkla kullanılabilir, 1.5, 2 5 Nya kablo gibi farklı milimetrik oranlara sahip olan ürünler arasından ihtiyaçlar doğrultusunda satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle yaşam alanlarının elektrik tesisatları için duvar içlerine ya da boru içlerinde kullanılan ürünler arasından özel seçimler yapabilirsiniz.

  1.5 mm nya kablo çeşitleri pvc izole özellikleri ile ön plana çıkar. 1 5 Nya kablo fiyatları da her bütçeye uygun seçenekler sunar. Kullanım alanınıza uygun olarak tedarik edebileceğiniz bu ürünleri sıva altı ya da sıvı üstlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha yüksek iletkenlik isteyen ve daha kalın kablo ihtiyacı duyulan alanlarda 6 mm Nya kablo çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. 6 lık tek damar kablo fiyatı da performansı ile doğru orantılıdır.

  İstediğiniz ölçeklerde tedarik edebileceğiniz standartlara sahip olan elektrik kablolarını üst düzey işlevsellik sunan markaların koleksiyonları içinden ulaşabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre tercih etmeniz gereken kablo çeşitlerini An-El Elektroteknik koleksiyonları arasından bulabilirsiniz. Ev içinde kullanılan televizyon, bilgisayar, küçük ev aletleri ve beyaz eşyalar gibi aletleri rahatlıkla çalıştırabilecek standartlar sunan kablo çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

  Birçok farklı markanın koleksiyonları içinden satın alabileceğiniz Nya tek damar kablo çeşitleri ile kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. 2 5 tek damar kablo fiyatları ve çok daha fazlası için An-El Elektroteknik üzerinden detaylı araştırma yaparak kendiniz için en doğru alternatife ulaşabilirsiniz. 3x2 5 nya kablo fiyatı ile avantajlı bir satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

  Nya Kablo Fiyatları

  2.5 nya kablo fiyat alternatifleri, kalite standartlarına göre belirlenir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak özel tasarımlara sahip olan 2.5 Nya kablolar, birçok farklı uzunluk ölçüsünde milimetrik boyutlarda satışa sunulur. Kullanım alanlarındaki ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte üretilen ürünler,  2.5 nya kablo 100 metre gibi farklı metre oranlarına göre fiyatlandırılır. Yaşam alanlarının en temel ihtiyaçları arasında yer alan ve elektrik akımının sağlanabilmesi için kullanılan bu kabloları, An-El Elektromarket üzerinden rahatlıkla tedarik edebilirsiniz. 2 5 Nya kablo 100 metre fiyatları ve çok daha fazlası hakkında bilgi alabilirsiniz.

  1.5 Nya kablo ve diğer tüm Nya kablo ürünlerde kalite standartları baz alınarak fiyat oranları belirlenir. Kalite standardı arttıkça fiyat performans oranları da artar. 2 5 luk kablo fiyatı hem uygun olması hem de yüksek performans sunması ile dikkat çeker. Güvenliğiniz açısından büyük bir öneme sahip olan kablo seçimlerini yapabilmek ve fiyat performansları hakkında detaylı bilgiler edinmek için anelelektromarket.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Nya Kablo Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

  Yaşam alanlarında, işyerlerinde ve her alanda kullanımı gerçekleştirilen en önemli ihtiyaçlardan biri de elektriktir. Elektrik akımını iletebilmesi için döşenen elektrik kabloları birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Birbirinden farklı olarak üretilen elektrik kabloları, güvenlik alanını oluşturmak için yüksek kalite standartlarına sahip olmalıdır. Kullanım alanlarına göre çeşitlendirilen 1.5 Nya kablo çeşitleri içinden kullanım alanlarınızın ihtiyaçlarına uygun seçimler yapabilirsiniz.

  2.5 Nya kablo 100 metre, elektrik akımını iletmek amacıyla kullanılır. Elektrik enerjisini en iyi şekilde iletmek amacıyla kullanılan 2 5 Nya kablo metre fiyatı da uygun seçeneklerden oluşur. 1.5 Nya kablo fiyatı ve çok daha fazlası için An-El Elektromarket’i ziyaret edebilirsiniz.

  etbis logo
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.