x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  371 ürün bulundu.

  En Kaliteli Sıva Altı Anahtar Prizler

  Sıvı altı anahtar, evler, iş yerleri, atölyelerde sıvanın altına gömülü olarak sert plastikten yapılan prizlerdir. Sıva altı anahtar priz modellerinde herhangi bir mekanizmanın dışarı taşmaması durumunda, evlerde elektrik eşyası kullanımını güven verir. Birbirinden farklı modellere sahip sıva altı prizler, ihtiyaçlara göre satın alınır. Özellikle sıva altı anahtarlı topraklı priz modelleri hem elektronik ürünlerin sağlığı hem de güvenlik açısından çok önemlidir. Bu nedenle bu ürünleri satın almadan önce özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız yararlı olur. Üçlü, ikili sıva altı priz modelleri yaşam alanlarınızda ekstra konfor sağlar.

  Birden fazla elektronik cihaz kullanıyorsanız, hepsini tek bir fişe takarak evinizde ya da ofisinizde kablo dağınıklığını önleyebilirsiniz. Sıva altı anahtar priz fiyatları üretim materyalleri ve adet sayısına göre farklılık gösterir. Satın alma sırasında ortamınıza uygun ürünleri tercih edilerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sıva altı prizler içinde en çok tercih edilen modellerden biri sıva altı 2’li anahtarlı priz seçenekleridir. Cep telefonu ve bilgisayar gibi elektronik eşyalar kullanan kişiler için bu tür sıva altı prizler daha çok daha avantajlıdır.

  Birden fazla kablolu eşyanız varsa, sıva altı grup priz çeşitleri ideal bir kullanım sunar. Ayrıca sıva altı prizler ile ortamınızdaki dağınıklığı da toparlayabilirsiniz. Elektrik işleri risk içerebileceği için sıva altı prizlerinizi kullanmadan önce bir uzmandan yardım almanız önem taşır.

  Sıva Altı Priz Çeşitleri

  Sıva altı prizler arasından yaptığınız seçimlerle, ürünün üzerinde yer alan düğmelerle ışıkları rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz. İstediğiniz zaman açık ya da kapaklı sıva altı priz modellerini bir araya getirerek, evinize entegre edebilirsiniz. Daha çok banyo gibi su ile temasın yüksek olduğu alanlarda suyla temasa engel olmak için tasarlanan sıva altı etanj priz, buhar ve nemi uzak tutar. Böylece elektrik çarpması riski de engellenir.

  Endüstriyel alanlarda ise sıva altı akım korumalı priz çeşitleri tercih edilir. Böylece olası risklere karşı önlemlerinizi alabilirsiniz. Akım korumalı sıva altı priz sayesinde cihazlar yıldırım çarpması, şebekedeki ani gerilim darbelerine karşı korunur.

  Sıva altı 3’lü priz satın alırken kullanılacak elektrikli cihaz sayısı fazla olacağı için kapak veya güvenlik önlemlerinin bulunmasına özen göstermeniz de tavsiye edilir. Sıva altı komütatör anahtar ise İki alıcıyı ayrı ayrı kumanda etme özelliği bulunan anahtar türüdür.

  Sıva Altı Priz Seçiminde Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

  Sıva altı priz anahtar seçerken, dikkat edebileceğiniz bazı hususlar vardır. Bu husular hem görsel hem de işlevsel açıdan öneme sahiptir. Birbirinden zengin özelliklere sahip sıva altı anahtar priz seçiminizde şu özellikleri göz önünde bulundurmanızda yarar var.

  • Sıva altı tekli anahtar gibi anahtar seçenekleri, onarım ve değişim yaparken elektriği kesebilmenizde avantaj sağlar.
  • Dikdörtgen ya da daire 3’lü sıva altı anahtar gibi çoklu prizler, duvardaki boş alanı daha iyi değerlendirmenizi sağlar.
  • Sıva altı prizlerde ortama şıklık katacak, tamamlayıcı bir unsur olarak çerçeveler seçilebilir. Priz çerçeve fiyatları da ürünlerin boyutuna, tasarımına ve materyaline göre farklılık gösterir.
  • Sıva altı priz modelleri, sıva altı üçlü priz gibi çoklu özellikleri sayesinde evinizde ve iş yerinizde işlevsel bir kullanım sunar.
  • Sert plastiğin ya da paslanmaz çelikten üretilen prizler, darbelere karşı dayanıklılık sunar.
  • Sıva altı tekli anahtar modelleri arasında en dikkat çeken özelliklerden biri de UPS mekanizmadır. Bu özellik sayesinde hassas elektronik eşyaların elektrik kesintisinden etkilenmemesi sağlanır.
  • Sıvı geçirmez sıva altı ikili priz bir priz, dış ortamda elektrikli cihaz kullanımında ekstra güvenlik sağlar.
  • Sıva altı 2’li topraklı priz modelleri ise küçük çocukları elektrik riskinden korur.

  Tercih edeceğiniz sıva altı tekli anahtar gibi bir sıva altı prizi, kullanım alanlarınıza göre belirlemelisiniz. Salon, mutfak, banyo, oturma odası ya da bahçenize uygun bir sıva altı priz seçmeniz gerekir. Böylece ürünlerin işlevsel özelliklerinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Sıva altı çiftli priz, tekli priz ve çok daha fazlasını bir araya getiren Anelelektromarket.com, sizi en kaliteli ve sektörün öncü markaları ile bir araya getiriyor.

  Siz de ihtiyaçlarınıza uygun, bütçe dostu sıvı altı prizleri Anelelektromarket.com üzerinden uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

   

   

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.