x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  53 ürün bulundu.

  Dekoratif ve Güvenli Priz Çerçevesi Seçenekleri

  Günlük hayatta sıklıkla kullanılan prizlerin genel tasarımını tamamlayan priz çerçeveleri prizin duvara uyumunu sağlayan dekoratif ürünlerdir. Priz çevresi duvar koruyucu olarak da görev yapan priz çerçeveleri güvenli ve dekoratif priz kullanımı sağlar. Kullanım alanına göre ve priz modeline göre farklı ikili priz çerçevesi gibi çeşitleri bulunur. Priz çerçeveleri prizlerin daha pratik kullanılmasını ve daha estetik görünmesini sağlayan tamamlayıcı ürünlerdir. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü priz çerçevesi çeşitleri vardır. Priz çevresi prizin bulunduğu alanı fonksiyonel ve dekoratif açıdan tamamlar. Prizin çevresini saran bu ürünler ev ve iş yerlerinde priz alanlarının daha dekoratif bir tasarıma sahip olmasını sağlar.

  Duvar rengine uyumlu priz çerçevesi seçenekleri de tercih edilebilir. Ahşap görünümlü priz çerçevesi gibi farklı dekoratif tasarımlarla dekorasyona tarz katmak mümkündür. Renk ve tasarım olarak çok çeşitli ürün seçeneklerini değerlendirmek mümkündür. AN-EL Elektro Market olarak yüksek kalitede ve şık tasarım detaylarına sahip ürün seçeneklerine kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Kullanım alanına göre grup priz anahtar çerçeve seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Priz çerçevesi 3 lü gibi ürün tercihi yaparken sitemizdeki ürünleri değerlendirerek kaliteden ve dekorasyon şıklığından emin olabilirsiniz. Priz kenarı çerçeve seçeneklerinde farklı renk ve dekoratif özelliklerde ürün seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Anahtar priz çerçevesi seçerken prizin modeline göre seçim yapabilirsiniz. Priz çerçevesi fiyati uygun olsun kalitesi yüksek olsun istiyorsanız sitemizde sunduğumuz ürün çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Siyah priz çerçevesi gibi renk seçeneklerini keşfederek dekorasyona şıklık katacak ürün seçimleri yapabilirsiniz.

  Kaliteli Priz Çerçevesi Seçenekleriyle Dekorasyona Şıklık katın

  Prizler yaşam alanlarında dekoratif olarak ince stil detayları sunar. Ev ve iş yerlerinde dekorasyonu şık ve kaliteli şekilde tamamlamak için priz etrafını priz çerçevesiyle tasarlamak gerekir. Priz çerçevesi modelleri prizin bulunduğu yere uyumlu tasarım seçenekleri sunar. İnce detaylara dikkat ederek dekorasyonda çok şık ve kaliteli detaylar yakalamak mümkündür. 3 lü priz çerçeve gibi priz çerçevesi seçeneklerinde renk ve dekoratif tasarım olarak farklı seçenekler değerlendirilebilir. Duvar rengine göre priz çerçevesi rengini farklı seçenekler arasından tercih edebilirsiniz. 4 lü priz çerçevesi gibi farklı priz çerçevesi seçeneklerinde şık stil detaylarını keşfedebilirsiniz. İhtiyacınıza göre de ahşap tasarımları ya da siyah gibi alternatif renkleri tercih edebilirsiniz.

  Geniş priz çerçevesi tasarımları kullanım alanına göre en uygun seçimleri yapmanızı sağlayan seçenekler arasında yer alır. Prizin kapladığı alan ve prizin modeline göre uygun çerçeve tercihi yapmak mümkündür. Gri priz çerçevesi trend dekoratif tasarım seçenekleri arasında öne çıkar. Gri çerçeveler sofistike tasarımlar yapmak için ideal seçeneklerdir. Priz etrafına çerçeve seçerken kararsız kalıyorsanız gri rengi özellikle düşünebilirsiniz. Priz ve anahtar çerçevesi seçeneklerinde en kaliteli ve tasarım şıklığı ile öne çıkan modelleri sitemizde bulursunuz. Çiftli priz çerçevesi gibi ürün seçeneklerinde renk ve tasarım olarak alternatif modelleri değerlendirebilirsiniz. 2 li priz çerçevesi tercihi yaparken siyah, gri gibi trend dekoratif renk seçeneklerini keşfedebilirsiniz.

  Priz Çerçevesi Seçimi Nasıl Yapılır?

  Priz çerçevesi seçerken öncelikle güvenlik durumuna dikkat etmek gerekir. Prizin kullanıldığı yaşam alanında çocuk gibi prizi ayırt edemeyenler bulunuyorsa prizin buna göre seçilmesi gerekir. Böyle durumlar için kapaklı prizler ideal seçeneklerdir. Kolay açılmayan ve koparılamayan priz çerçeveleri güvenli kullanım sunar. Lamba anahtarı çerçevesi seçimi yaparken güvenlik en önemli kriter olmalıdır. Bununla birlikte dekoratif tasarım şıklığına da dikkat etmek gerekir. Dekoratif tasarım şıklığını oluşturmak için farklı renk ve tasarımlardaki priz çerçevesi seçenekleri değerlendirilebilir. Tekli priz çerçevesi gibi farklı ürün seçeneklerinin alternatif modelleri bulunur. Siyah, gri gibi renk seçeneklerini değerlendirmek mümkündür. Duvar rengine uyumlu priz çerçevesi tercih ederek genel dekorasyon tasarımına şıklık katabilirsiniz.

  Prizin kullanıldığı alana göre dekoratif tarzını belirlemek mümkündür. Mutfak, salon ya da yatak odası gibi alanlarda tasarım ve renk olarak farklı priz çerçeveleri tercih edilebilir. 5 li priz çerçevesi gibi priz çerçevesi seçeneklerinde renk ve stil tarzı olarak alternatif modeller değerlendirilebilir. Priz çerçevesi seçerken kirlenme olasılığına da dikkat edebilirsiniz. Kolay temizlenen ve renk olarak kiri göstermeyen modelleri ön plana alabilirsiniz. Mutfak priz çerçevesi en çok kirlenen ve en sık kullanılan priz çerçeveleri arasında yer alır. Siyah renk seçeneği mutfak gibi alanlar için doğru seçim olabilir. Priz çerçevesi seçerken plastik priz çerçevesi gibi kolay temizlenen ve pratik kullanım sunan seçenekleri tercih edebilirsiniz.

  Avantajlı Fiyat Olanaklarıyla Kaliteli ve Şık Priz Çerçevesi Tercih Edin

  Priz çerçevesi ince bir dekoratif stil detayı olmakla beraber güvenlik açısından fonksiyonellik sağlar. Priz çerçevesi tercihi yaparken aneleletromarket.com olarak sağladığımız yüksek kalite uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Priz dış çerçeve seçeneklerinde farklı renk ve tasarım özelliklerine sahip modeller bulunur. Ürün detaylarını kolaylıkla inceleyebilir, sitemizden ürün seçerken yüksek kalite standartlarından emin olabilirsiniz. Priz çerçevesi seçerken en iyi markaların dünya çapında tercih edilen ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Schneider priz çerçevesi gibi en iyi marka ürün seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Priz çerçevesi üretiminde ve tasarımında öne çıkan kaliteli markaların ürünlerini avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

  Müşteri dostu hizmet ayrıcalıklarımızı keşfederek sitemizden ürün satın alırken yüksek kaliteyi ekonomik fiyatlara almanın keyfini çıkarırsınız. AN-EL Elektro Market olarak en iyi markaların kaliteli ve şık priz çerçevesi seçeneklerine bütçe dostu fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Anahtar priz çerçevesi fiyatları seçeneklerinde indirim ve kampanya fırsatlarından yararlanmak için sitemizde sunulan olanakları keşfedebilirsiniz. Uygun fiyatla yüksek kalitede ürünler tercih ederken firma uzmanlığımızdan destek alabilirsiniz. Aydınlatma ürünlerinde kalitesiyle fark yaratan markaların ürün seçeneklerine sitemizden ulaşırsınız. Renk seçeneği olarak antrasit priz çerçevesi gibi sofistike renk seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Renkli priz çerçevesi seçenekleri arasından dekoratif tasarıma şıklık katacak modelleri seçerek güvenle satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.