x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  45 ürün bulundu.

   Kaliteli Kablo Kanalları Çeşitleri

  Elektrik ileticilerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Ev, iş yeri, atölye ve bahçe gibi alanlarda sıklıkla kullanılan kablo kanalları bulunur. Kablo kanalı gerek dekor gerek sabitleme olarak kullanılan son derece işlevsel ürünlerdir. Elektronik cihazlarının devrelerinde kullanılan elektrik ileticilerinin bulunduğu yerler, dağınık bir görünüme sebep olur. Dolayısı ile kullanım alanlarında elektrik çarpması ya da kablo zedelenmesi gibi bazı sorunlara yol açabilir.

  Kablo kanalları ise bu problemlere çözüm üreten materyaller olarak ifade edilir. Bu sebeple sıklıkla kullanılan kablo kanallarının dağınık görüntüdeki elektrik ileticilerini zemin, masa, duvar ya da dilediğiniz herhangi bir yüzeyde toplu hale getirmeleri en temel görevleridir. Dağınık görünümü gizlemek için kullanışlı ve kaliteli kablo kanallarına Anelelektormarket.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Kullanışlı Kablo Kanalları

  Elektrik ileticilerini düzenlemek için kullanılan kablo gizleyici çeşitleri farklı boyutlarda üretilir. Pek çok çeşidi bulunan bu ürünleri ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz. Balık sırtı kablo kanalı gibi alternatifler ile evinizde ya da ofisinizde dağınık halde olan elektrik ileticilerini, işlevlerini bozmadan toparlayabilirsiniz. Bu aparatlar arasında yer alan metal kablo kanalları klasik görünüme sahip olan ürünler içinde yer alır. Yine siyah, kahverengi gibi renkli kablo kanalları ile kullanım alanında bütünlük sağlayabilirsiniz. Böylece elektrik kablo gizleme çeşitlerini dekor amaçlı olarak da kullanabilirsiniz.

  Dekoratif bir görüntü de sunan kablo kanalları geniş ürün yelpazesi sayesinde her alana uygun seçenekler sunar. Kapaklı, delikli kablo kanalı gibi pek çok alanda kullanım imkanı sunan ürünler içinden alanınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Ergonomik bir kullanım sunan hareketli kablo kanalı modellerinin renk ve boyutları pek çok dekorasyon ile uyumludur. Hareketli kablo kanalları, elektrik tesisatlarınızı düzenlemenizde yardımcı elemanlardır. Elektrik ileticilerinizin işlevini olumsuz etkilemediği gibi dekoratif olan kablo saklayıcı çeşitleri, genellikle kapı, tezgah ya da ünite arkasında kullanılır.

  Fonksiyonel Kablo Kanalları

  Kablo kanallarını yalnız dağınık görünümü toplamak için değil aynı zamanda afet önleyici olarak da kullanılır. Kablo kanalı çeşitleri üretiminde kullanılan materyaller, yangın gibi tehlikeli durumlarda alevlere karşı koruma sağlar. Aparatların malzeme kalitesi, korozyon direncine bağlı olarak çeşitliğe sahiptir. Plastik kablo kanalı gibi farklı malzemelerden üretilen ürün çeşitleri de bulunur. Yapısına göre esnek ya da sert özelliklere sahip olan bu aparatlar, kullanımda esneklik sunar.

  Metal kablo kanalı ise alüminyum içerikten oluşur. Bu modeller de sıklıkla kullanılan kablo saklama kanalı çeşididir. Diş ve iç kullanıma uygun farklı özelliklerdeki aparatları, elektrik panolarında da kullanmanız mümkündür. Sıva üstü kablo kanalı en çok tercih edilen ürünler içinde yer alır. Farklı kullanım amaçlarına hizmet eden sıva altı kablo kanalı da yine sık tercih edilen ürünlerdendir.

  Kablo kanalları sadece çeşit seçeneği değil renk seçeneklerine de sahiptir. Şeffaf kablo kanalı kullanıcılar tarafından ilgi gören ürünlerden biridir. Şeffaf dokusu ile daha estetik bir görün arayanların tercihidir. Yine koyu renkli zeminlerde tercih edilen ürünlerden biri de siyah kablo kanalı çeşididir. Kablo kanalı siyah görünümü ile birçok alanda dekoratif bir görünüm sunar.

  En Avantajlı Kablo Kanalı Fiyatları

  Elektrik tesisatlarında önemli bir malzeme olan kablo yuvası, farklı ebatlarda ve farklı fiyatlarda üretilir. Kablo kanalı fiyatları ürünlerin büyük, küçük, geniş, dar ya da farklı tasarım özelliklerine sahip olmasına göre değişir. Ürün fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise markasıdır. Boyut ve özelliklerine göre değişim gösteren ürünler, bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulur. Büyük kablo kanalı genellikle atölye ve fabrikalarda kullanımı yaygın olan bir üründür.

  Her alanda kullanılan kablo kanalları, dağınık görünüme sahip elektrik ileticilerini toplayarak bütünlük sağlar. İnce kablo kanalı da estetik görünümü ile müşterilerin beğenisini toplar. Farklı tasarımları ve kablo tava fiyatları kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

  Kablo Kanalları Nereden Satın Alınır?

  25x25 kablo kanalı gibi pek çok farklı özelliğe sahip olan kablo kanallarını Anelelektromarket üzerinden en uygun şekilde satın alabilirsiniz. Kablo kanallarının en temel amacı; içeride yer alan telleri korumak ve pek çok fiziksel aktiviteye dayanıklı hale getirmektir. Özellikle elektrik kablo kanalı sayesinde ev ve işyerlerinizde kullandığınız kabloları, güvenli bir şekilde bir arada tutabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanım amaçları içinde daha uygun fiyatlı bir kablo kutusu sunması da yer alır.

  Aynı zamanda fiziksel zararlara karşı da üstün performans sunan kablo tavası ürünleri ile pek çok farklı alanda kullandığınız kabloları düzgün bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca orijinal ve kaliteli ürünlere sahip olmak, kullanım kolaylığı ve güvenlik açısından da önemli bir yere sahiptir. En kaliteli üreticilerden Schneider kablo kanalı seçeneklerine Anelelektromarket.com üzerinden göz atabilirsiniz. Schneider 101x50 kablo kanalı ve daha birçok yardımcı ürünü uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

  Kablo Kanalları Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  Kablo kanallarını satın alırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Kullanılacak olan kablo çeşidine ve enerji türüne göre dayanıklı bir malzeme seçimi en önemli noktalardan biridir. Esnek kablo kanalı modelleri, elektrik kablolarını muhafaza etmek için kullanılan güvenli ürünlerdir. Kablo kanallarından yararlanacaksanız, kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz gerekir.

  Bu sayede olası bir tehlikelere karşı gerekli önlemleri de alabilirsiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise kabloların bağlantı yerlerine uygun şekilde adapte edilmiş bir kanaldan oluşmasıdır. Bu sayede hem kabloların takılması hem de sökülmesine elverişli bir kanal sistemine sahip olabilirsiniz. 101x50 kablo kanalı gibi kaliteli ürünler, daha uzun ömürlü bir kullanım sunar. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun, bütçe dostu ürünleri bir araya getiren Anelelektromarket.com üzerinden en kaliteli kablo kanalları çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.