x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  61 ürün bulundu.

  Yüksek Koruma Özellikleriyle N2XH FE Kablo Çeşitleri

  Özel sentetik yalıtkan yapısıyla dikkat çeken N2XH FE kablo güvenlik açısından önemli kablo çeşitleri arasında yer alır. Aleve dayanıklı kablo özellikleriyle yangın durumlarında avantaj sağlar. Ağır sanayi koşullarında kullanıma uygundur. Yüksek sıcaklıkta performansını düşürmeden işlevselliğini korur. FE 180 kablo halojensiz olduğundan klor, iyot gibi zararlı maddeler içermez. Taşıma kapasitesi olarak yüksek taşıma kapasitesi sunar. Bükülmelere karşı dayanıklıdır. Yangın anında yoğun duman oluşmasını engeller. Büyük projelerde tercih edilen bir kablo türüdür. 2x1 5 N2XH FE 180 kablo en çok fazla edilen seçenekler arasındadır.

  Yüksek dayanıklılık ve güçlü performans sunan N2XH FE kablolar, okul ve hastane gibi güvenliğin önemli olduğu kamusal alanlarda sıklıkla tercih edilir. Yangına dayanıklı kablo seçenekleri arasında ekstra koruma özellikleriyle fark yaratır. HFFR dış kılıfı çok yüksek koruma özelliği olmasını sağlar. N2XH FE tarzı kablo üretiminde bazı markalar kalite farkıyla ön plana çıkar. En iyi markaların kaliteli kablo seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatla yüksek kalitede kablo seçimi yapabilirsiniz. Güvenli yaşam alanları planlarken N2XH FE tarzı bir kablo kullanmak büyük avantaj sağlar. N2XH FE 180 fiyat avantajlarından yararlanarak güvenli ve kaliteli kablo seçimi yapma fırsatı bulabilirsiniz. Farklı projeler için uygun kablo seçeneklerini anelelektromarket.com olarak sunduğumuz geniş ürün seçeneklerimiz içerisinde bulabilirsiniz. Kablo seçiminde uzman firma desteğinden yararlanarak verimli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  N2XH FE Kablo Seçimi Nasıl Yapılmalı?

  Kablo seçimi yapılırken hem kullanım alanı hem de kullanım amacına mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Ortam çalışma sıcaklı ve yalıtım seviyesi dikkat edilmesi gereken kriterlerdir. Kablonun kullanılacağı ortamdaki dış etkenler kablonun koruyu kılıf malzemesinin seçilmesini etkiler. Akım taşıma kapasitesi ve gerilim düşümü yanında kısa devre akımı parametreleri de kablo kesitinin hesaplanmasını sağlayan unsurlardır. Isı, nem ve hava şartları kullanılacak kablonun hangi özelliklere sahip olması gerektiğini belirlemede etkilidir. N2XH FE 180 kablo seçiminde kablonun kullanılacağı ortamın koşullarına dikkat etmek gerekir. Kabloların yapı malzemeleri yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş olması önemlidir. Yangına dayanıklılık, izolasyon güvenliği ve maliyet gibi faktörlere göre en doğru seçimleri yapmak mümkündür. Kablo seçimi yaparken uzman desteği almak avantaj sağlar. Sitemizden kablo satın alırken bize istediğiniz soruları sorabilir, kullanacağınız ortama göre en uygun kablo seçimini yapabilirsiniz.

  N2XH FE 180 özellikleri açısından yüksek güvenlik sağlayan bir kablo seçeneğidir. Özel yalıtkan yapısıyla dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu kablonun sağladığı yüksek performansa ihtiyaç duyulan kullanım alanları vardır. Ev tesisatları için fazla yüksek özelliklere gerek yoktur. Bu tarz kablolar ev tesisatlarında değil sanayi ortamları gibi alanlarda kullanılır. Kaliteli ve güvenilir seçeneklerle N2XH FE180 kablo tercihini sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Kablonuzu satın alırken aklınıza takılan soruları uzman müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz. Anelelektromarket.com olarak sunduğumuz uzman desteği sayesinde doğru kablo seçimi yaptığınızdan emin olursunuz.

  Avantajlı Fiyatlarla Kaliteli N2XH FE Kablo Seçenekleri

  Güvenli ve işlevsel kablo tercihi yaparken avantajlı fiyat olanaklarını keşfedebilirsiniz. Anelelektromarket.com olarak yüksek kalite kablo seçeneklerini uygun fiyat avantajlarıyla sunuyoruz. Verimli çalışma koşulları oluşturmak için projelerinizde yüksek kalite kablo tercih edebilirsiniz. N2XH FE kablolar yangına dayanıklı yapısıyla güvenlik sağlamanıza yardımcı olur. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla zorlu çevresel koşullarda uygun kablo seçeneğidir. Kalite standartları yüksek kablo seçeneği olarak tercih edilebilir. N2XH FE180 kablo özellikleri arasında özel sentetik yalıtkan özelliği ön plana çıkar. Bu özelliği ile N2XH FE türü kablolar zorlu ortam koşullarında güvenli kullanım sağlar. Anelelektromarket.com olarak her zaman kaliteli ürünlerde fiyat avantajları sunuyoruz. Bu sayede avantajlı FE 180 kablo fiyatları ile yüksek kalitede kablo satın alma fırsatını yakalarsınız. FE 180 kablo metresi seçeneklerine göre farklı fiyatlarda sunulur. En uygun fiyatla yüksek kalitede kablo tercihini sitemizden yapabilir, doğru kablo seçimi uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.