x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  29 ürün bulundu.

  Dayanıklı ve Güvenli Kullanım Sunan Endüstriyel Fiş ve Prizler

  Endüstriyel ortamlarda yüksek dayanıklılık sunan endüstriyel fiş ve prizler ortam koşullarına uyumlu çalışır. Sanayi tipi prizler gibi priz çeşitleri standart prizlerden farklı tasarım ve donanıma sahiptir. Endüstriyel ortamlar yapılan işin koşullarına göre farklı ortam koşullarına sahip olur. Bu tür ortamlarda kullanılan fiş ve prizlerin ortam koşullarına uyumlu olması gerekir. Güvenlik açısından endüstriyel ortamda endüstriyel ortam için özel tasarlanan fiş ve prizleri kullanmalısınız. Güvenlik sağlayan bu fiş ve prizler aynı zamanda tasarruf da sağlar. Yüksek akımları sorunsuz şekilde taşıyabilen endüstriyel fiş ve prizler ağır çalışma koşulları için tasarlanmış ürünlerdir. Endüstriyel priz seçenekleri su ve darbe gibi dış etkenlere karşı dayanıklı ürünler olarak fabrika ve atölye gibi alanlarda güvenli kullanım sunar. Farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanan dayanıklı ve güvenli endüstriyel aydınlatma ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Anelelektromarket.com olarak sizlere hem kaliteli hem de uzun ömürlü fiş ve prizlerde geniş ürün seçenekleri sunuyoruz.

  Ağır Çalışma Koşullarına Uygun Endüstriyel Fiş ve Priz Seçenekleri

  Fabrika ve atölye gibi endüstriyel çalışma ortamlarında ağır koşullar ön plana çıkar. Çalışma yapılan alanlarda bulunan makineler ve üretim süreçlerine bağlı olarak koşullar değişebilir. Bu tür ortamlarda kullanılan fiş ve prizlerin daha dayanıklı ve daha güvenli tasarımlara sahip olması gerekir. Endüstriyel prizler ve endüstriyel fişlerin toz ve su geçirmezlik seviyeleri farklı olabilir. Toz ev su geçirmezlik seviyeleri IP44, IP45 veya IP67 gibi ifadelerle belli olur. Endüstriyel ortam koşullarının niteliklerine göre farklı seviyelerde priz ve sanayi tipi fiş seçenekleri tercih edilebilir. Büyük akımları sorunsuz taşıyabilen endüstriyel fiş ve prizlerde toz ve su geçirmezlik seviyelerine dikkat etmek gerekir. Endüstriyel ortamlarda kullanılan elektrik akımları yüksek seviyelerde akımlardır. Bu nedenle kullanılan priz ve fişlerin bu akımları sorunsuz kaldırması beklenir. Endüstriyel fiş ve priz seçeneklerinde dayanıklılık, tasarım gibi özelliklerin farklı olduğu seçenekler vardır. Seçim yaparken AN-EL Elektro Market olarak sunduğumuz en iyi marka en yüksek kalite ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Endüstriyel fiş ve priz tercihini yaparken en uygun fiyatla en yüksek kalite ürün seçeneklerini sitemizden sipariş edebilirsiniz.

  Endüstriyel Fiş ve Priz Seçeneklerinde Yüksek Kalite Avantajlı Fiyatlar

  Endüstriyel alanlarda kullanılan fiş ve prizlerin donanım ve tasarım özellikleri değişebilir. En iyi markalardan yüksek kalite ürünler tercih etmek güvenli ve avantajlı olanaklar yaratır. Endüstriyel fiş priz seçeneklerinde yüksek kalite ürünler tercih etmek güvenlik açısından önemlidir. Güvenli ve dayanıklı endüstriyel priz seçeneklerini sitemizde bulabilir, yaptığınız tercihlerle elektrik tüketiminde tasarruf sağlayabilirsiniz. Yüksek kalitede ürün seçeneklerini değerlendirirken Anelelektromarket.com olarak sağladığımız avantajlı fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz. Marka kalitesiyle öne çıkan ürünleri keşfederek endüstriyel alanlarda işlerinize verim katacak seçimler yapabilirsiniz. Endüstriyel fiş ve priz çeşitleri tasarım, donanım, su ve toz geçirmezlik açısından farklı seçenekler sunar. Endüstriyel ortam koşullarına göre en uygun fiş ve priz seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

  AN-EL Elektro Market olarak aydınlatma sistemlerinde uzman firma güvenilirliğini sunuyoruz. Sitemizden yapacağınız ürün tercihleri endüstriyel iş sahanızda performansınızı arttıracak kaliteyi yakalamanızı sağlar. Sitemizden ürün seçerken en yüksek kalitede seçim yaptığınızdan emin olarak ekonomik fiyatları değerlendirebilirsiniz. Endüstriyel fiş ve prizler gövde ve iletken malzeme, akım ve gerilim yanında PİM sayısı ve IP koruma sınıfı gibi farklı özelliklere göre oldukça geniş seçeneklerle sunulur. Ürün detaylarına kolaylıkla göz atarak gövde malzemesinde IP koruma sınıfına kadar tüm özellikleri net şekilde öğrenebilirsiniz. Endüstriyel fişler gibi ürünleri incelerken bu özelliklere dikkat ederek daha doğru seçim yapabilirsiniz. Yüksek kalite dayanıklı, güvenli ve tasarruf sağlayan endüstriyel anahtar ve priz satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.