x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Kategori Menüsü
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat

  Hayatınızı Kolaylaştıracak Kaliteli Grup Priz Seçenekleri

  Birden fazla elektrikli cihazın tek bir noktadan güç almasını sağlayan grup prizler pratik ve kullanışlıdır. Priz sayısına ve tasarım özelliklerine göre alternatif model seçenekleri bulunur. Çoklu priz ev ve işyerlerinde elektriğin daha pratik şekilde kullanılmasını sağlar. Elektrik bağlantısını çoğaltarak kullanmanızı sağlayacak grup prizlerde 2’li, 3’lü,4’lü, 5’li ve 6’lı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Direk priz üzerine monte edilen ve kablolu olmak üzere iki farklı çeşidi olan grup prizler kullanım alanına göre tercih edilebilir. 6 lı priz gibi priz seçenekleri aynı anda altı farklı elektronik cihazı çalıştırmayı sağlayan ürünlerdir. Çoklu prizleri tercih ederken kaliteli ve güvenli olmasına dikkat etmek gerekir. Kaliteli olmayan çoklu prizler elektronik cihazların hepsinin birlikte çalışmasını kaldıramayabilir.

  Çoklu prizleri tercih ederken ihtiyacınız olan priz sayısına dikkat etmelisiniz. 4lü priz gibi seçenekler salon ve yatak odası gibi alanlar için uygun seçeneklerdir. Mutfaklarda daha fazla priz ihtiyacı olabilir. Kullanım alanına göre kablolu ya da kablosuz olarak grup priz tercihi yapılabilir. Yüksek kalitede grup priz tercihini sitemizden yaparken avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 3 lü grup priz en çok tercih edilen çoklu priz seçenekleri arasında yer alır. 3lü priz kablolu modelleri ev ve iş yerlerinde oldukça sık şekilde kullanılan modeller arasındadır. 5 metre üçlü priz gibi kablolu çoklu prizler kullanım açısından daha kullanışlı seçeneklerdir. 6 lı grup priz aynı anda altı farklı elektronik cihazı çalıştırma imkanı sunan en pratik seçeneklerden biridir. İkili, üçlü, dörtlü, altılı gibi farklı grup priz seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. AN-EL Elektro Market olarak farklı ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak priz seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlarımızla bütçenize uygun bir şekilde ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz.

  Grup Priz Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilir?

  Çoklu prizler ev ve iş yerlerinde çok pratik kullanım sağlayan ürünlerdir. Günlük yaşamı kolaylaştıran çoklu priz tercihini yaparken her şeyden önce kalite ve güvenliğe dikkat etmek gerekir. Prizin donanımı birden fazla elektrikli cihazı çalıştırmaya uygun olmalıdır. Kaliteli olmayan çoklu prizler birden fazla elektrikli cihazı çalıştırmayı başaramayabilir. Dörtlü priz gibi prizler birden fazla cihazı aynı anda çalıştırırken güvenli elektrik sistemini desteklemelidir. Grup priz tercihi yaparken kullanım amacına göre seçim yapmak gerekir. Kullanım alanında kaç tane elektrikli cihaz çalıştırılacaksa buna göre priz sayısı belirlenebilir.

  Priz kablolu ya da kablosuz olarak tercih edilebilir. Sürekli aynı cihazların çalıştırıldığı alanlarda kablosuz seçenekler değerlendirilebilir. Kablolu grup prizler yaşam alanlarında büyük kolaylık sağlayan ürünlerdir. Anahtarlı 3 lü priz gibi donanım özellikleri farklı olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Açma kapama düğmesi olan çoklu prizler güvenli ve pratik kullanım sunar. 3 lü topraklı priz gibi kullanım ihtiyacına göre seçim yapabileceğiniz ürün çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kablolu üçlü priz en çok tercih dilen çoklu priz seçenekleri arasında yer alır. Kısa kablolu üçlü priz gibi kısa kablolu seçenekler kullanım alanına uyumlu şekilde tercih edilmelidir. Kablolu ve kablosuz farklı sayılarda priz seçeneği sunan grup priz seçeneklerini anelelektromarket.com olarak sunduğumuz geniş ürün seçeneklerimiz arasından inceleyebilirsiniz.

  İndirimli Fiyatlarla Yüksek Kalitede Grup Priz Çeşitleri

  Grup priz tercih ederken yüksek kalitede olmasına özellikle dikkat etmek gerekir. Çoklu prizler birçok farklı elektrikli cihazla bağlantılı olarak çalışır. Kaliteli olmayan prizler kullanılan cihazların hasar görmesine ve çalışmamasına neden olabilir. 3 lü 3 metre priz gibi çok tercih edilen çoklu priz alırken yüksek kalitede ürün seçeneklerini ekonomik fiyatlara sitemizde bulabilirsiniz. Çoklu prizlerin fiyatları priz sayısına, tasarımına ve donanımına göre değişebilir. En iyi fiyatla en yüksek kalitede ürün tercih etmek için sitemizdeki olanakları keşfedebilirsiniz. 3m üçlü priz seçimi yaparken en çok tercih edilen güçlü marka ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

  AN-EL Elektro Market olarak yüksek kalite ürün seçeneklerine uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. İndirim ve kampanya fırsatları sunarak en iyi seçenekleri ekonomik fiyatlara satın almanıza yardımcı oluyoruz. 6 lı priz 3 metre kablo seçeneği gibi çok tercih edilen çoklu priz seçeneklerine sitemizden bütçe dostu fiyatlarla ulaşmak mümkündür. Kablolu çoklu priz seçerken kablo uzunluğuna özellikle dikkat etmek gerekir. Pratik kullanım için alana göre kablo boyutu seçilmelidir. 3 lü priz 3 metre kablosuyla her türlü ortamda pratik kullanım sağlayan seçeneklerden biridir. Farklı alanlarda pratik ev güvenli kullanım sağlamak için kablolu çoklu priz tercih edebilirsiniz. 4 lü anahtarlı foça gibi pratik ev güvenli kullanım sağlayan çoklu priz seçeneklerine uygun fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz.

  etbis logo
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.