x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  23 ürün bulundu.

  Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Kablo Seçeneği Olarak NYM Kablo

  Dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan NYM kablolar, oldukça geniş alanlarda yaygın şekilde kullanılır. Antigron kablo olarak da bilinen bu kablolar termoplastik yalıtkanlı alçak gerilim kablolarıdır. Sabit elektrik tesisatı kurulumlarında sıklık tercih edilen bir kablo türüdür. Patlama ve yangın gibi ciddi risklerin bulunduğu yerlerde güvenilir kablo çeşidi olarak tercih edilebilir. İç mekan elektrik tesisatları sistemlerinde yaygın şekilde kullanılan NYM kablo seçenekleri, çok katmanlı izolasyon özellikleri ile fark yaratır. Düşük voltaj uygulamaları için tasarlanan bu sağlam kablo PVC tabakalı yapısıyla alevi yaymaz. Kolay döşenebilme özellikleriyle pratik kullanım sunar.

  Antigron kablo sıva altı ve sıva üstü kullanıma uygundur. Sıvı ve rutubetin bulunduğu alanlarda neme dayanıklı yapısı ile kullanılabilir. Aydınlatma AC yanı sıra güç hatlarının döşenmesinde de bu tarz kablolar tercih edilir. Oldukça dayanıklı bir forma sahip olan antigron kablolar ıslak, nemli ve kuru alanlar için uygun kablo seçenekleridir. 3x1 5 TTR kablo fiyat avantajlarından yararlanmak için sitemizde yer alan kaliteli ve güvenilir ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. 3x2 5 antigron kablo satın alırken yüksek kalitede orijinal ürün seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Anelelektromarket.com olarak sunduğumuz uzman firma rehberliğimizden yararlanabilir, kullanım alanına ve kullanım amacına göre en uygun kabloları satın alabilirsiniz.

  3x25 antigron kablo seçeneklerine sitemizden göz atabilir güvenilir ve sağlam kablo tercihi yaparken uygun fiyat olanaklarını keşfedebilirsiniz. 3x2 5 antigron kablo fiyatı seçeneklerinde avantajlı fırsatlardan yararlanmak için ayrıcalıklı müşteri hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. En doğru kablo tercihini yaparken 2x6 antigron kablo fiyatı seçeneklerinde indirim ve kampanya olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz. Aneleletromarket.com olarak geniş ürün seçeneklerine avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Bizimle kaliteyi güvenle satın alabilirsiniz.

  NYM Kablonun Ön Çıkan Özellikleri Nelerdir?

  NYM kablonun kalite, işlevsellik dayanıklılık gibi özellikleri ön plana çıkar. Elektrik enerjisini verimli ve güvenli bir şekilde aktaran kablo seçenekleridir. Bakır iletkenli özelliğe sahip olan NYM kablolar, PVC bazlı özel termoplastik yalıtkanlıdır. Antigron kablo fiyatları kablonun uzunluğuna, kablo özelliklerine göre değişebilir. En uygun fiyatla yüksek kalitede antigron kablo tercihini sitemizden yapabilirsiniz. NYM tarzı kablolar; kuru, nemli ya da ıslak ortamlarda kullanıma uygundur. Alüminyum ya da bakır malzemeden üretilen NYM kabloların en dikkat çekici özelliği çok sağlam olmalarıdır.

  2x6 antigron kablo gibi farklı uzunluklarda seçenekleri bulunur. Kullanım alanına göre kablo uzunluğu belirlemek mümkündür. NYM kablolar iç mekân tesisatlarında kullanılmak üzere tasarlanan kablolardır. Nemli ortamlar kullanılabilir olması bir diğer önemli özelliğidir. 4x6 antigron kablo en çok tercih edilen kablo seçeneklerinden biridir. Sağlam yapısıyla NYM kablolar oldukça fazla alanda kullanılır. Konutlarda, iş yerlerinde, endüstriyel alanlarda sağlam ve işlevsel kablo çeşidi olarak tercih edilir.  Sitemizde sunulan avantajlı antigron kablo fiyatları ile kullanım alanınıza göre en doğru kablo tercihlerini uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. 4x6 antigron kablo fiyatları ve daha fazlasını sitemizden inceleyebilir yüksek kalitede kablo tercihi yaparken uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  NYM Kablo Seçiminde Dikkat Edilecek Detaylar

  Kablo seçimi güvenlik, performans ve işlevsellik açısından oldukça önemlidir. Kablo seçiminde kullanılacağı alanın özelliklerine özellikle dikkat edilmesi gerekir. 3x1 5 antigron kablo fiyatı alternatiflerine bakarken aradığınız kablonun antigron kablo olup olmadığından emin olmalısınız. NYM kablolar iç mekan kablosu olarak tasarlanır ancak dış mekanda da kullanılabilir. Dış mekanda kullanılırken güneş ışınlarına maruz kalmaması gerekir. NYM kabloları alçak gerilim uygulamaları için tercih edebilirsiniz. Bu kabloların toprak altına döşenmediğini unutmamalısınız. 2x4 antigron kablo formu gibi farklı formlarda seçim yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle kablo kullanım alanının ölçülerini almalısınız. Ölçülere göre en uygun uzunluğu belirleyebilirsiniz. 3x1 5 antigron kablo alacaksanız kablo kullanım alanının ölçülerine göre seçim yapmalısınız.

  NYM kabloların çalışma sıcaklığındaki en yüksek derece 70 derecedir. NYM kabloların kullanıldığı alanlarda mekanik zorlanma olmamalıdır. Mekanik zorlanmanın olmadığı ortamlarda rahatlıkla tercih edilebilir. 5x6 antigron kablo fiyatı araştırılırken kablonun genel özelliklerine dikkat etmek gerekir. Kablonun kullanılacağı alanlar ve kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır. Kablo seçiminde kablonun kalitesine de dikkat etmek gerekir. Kaliteli marka güvencesiyle uygun fiyatlı kablo seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizden avantajlı 2 * 6 NYY kablo fiyatı ile yüksek kalitede ürün tercihi yapabilirsiniz. Doğru kabloyu seçmek için uzman firma rehberliğimize başvurabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir kablo seçimi yaparken 5x6 NYM kablo fiyatı gibi fiyatlarda uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.