x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat

  En Kaliteli Kroşe Çeşitleri anelelktromarket.com’da!

  Oldukça geniş bir kullanım alanı olan kroşeler, sıva üzerine kablo ve boruları sabitlemek için kullanılır. Genellikle plastik olarak üretilen kroşe, bağlantı yapılması gereken yüzeye ve duvara sabitlenir. Kroşeler farklı alanlarda kullanılan yardımcı ürünlerdir. Kullanım alanlarına uygun olacak şekilde üretilen birçok farklı kroşe çeşidi bulunur. Kroşelerin çok yönlü olmasının temel sebebi ise hem iç hem de dış tesisat kullanımına uygun olmasıdır. En kaliteli ve uygun fiyatlı kroşelere ANEL Elektromarket üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı kargo hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

  Kroşe Çeşitleri Nelerdir?

  Sıvalı duvarlarda kullanıma uygun olan kroşeler, çeşitli yapılara sahiptir. Her ihtiyaca çözüm üretmek üzere tasarlanan kablo kroşe, iç mekanlarda kalabalığı azaltır. Tesisat parçalarının düzene girmesini sağlayan kroşeler, düzenli bir kullanım sunar. En kalite malzemelerden üretilen kroşe çeşitleri ise şu şekildedir.

  • Vidalı kroşe
  • Plastik çivili kroşe
  • Yapışkan kroşe
  • Ray kroşe
  • Antigron kroş
  • Tandır kroşe

  Kroşe çeşitlerinden olan ve günlük yaşamda en sık kullanılan ürünler; plastik kroşeler ve vidalı kroşelerdir. Bu ürünler kablo sabitlemede kullanılabildiği gibi farklı eşyaları sabitlemede de kolaylık sağlar. Kroşeler yaygın olarak kablolar ve su borularında kullanılır. Farklı çap ve ebatlarda kroşeler içinden seçim yapmak ve sipariş oluşturmak için ANEL Elektromarket’i ziyaret edebilirsiniz.

  Kroşe Kullanım Alanları Nelerdir?

  Zengin bir kullanım alanı sunan kroşeler, tesisat gibi işlemlerin kurtarıcı elemanlarıdır. Sabitleme ve sıkıştırma gibi işlemlerde kullanılan kroşeler, kabloları duvara asmak ya da sabitlemek için sıklıkla tercih edilir. Elektrik kroşe çeşitleri ev, iş yeri ve çeşitli çaplardaki işletmelerin düzenlenmesi ve tesisatın kusursuz görünmesi için tercih edilir.

  Kablo ve boru gibi tesisatların kablo kalabalığını azaltmak ve oluşan kötü görünümü ortadan kaldırmak için kroşelerden yararlanılabilir. Vidalı kroşe siyah ürünler özellikle kablolar için uygundur. Farklı boyutlardaki kablolar için kullanıma uygun olan kroşeler, kabloları ayırmak ve bir alanda sabit tutmak amacı ile kullanılabilir. anelelektromarket.com’da satışa sunulan tüm kroşe çeşitleri, birinci kalite malzemelerden üretilmiştir.

  Çoklu ve tekli olacak şekilde satışa sunulan siyah kroşe ve daha birçok ürüne bu siteden ulaşabilir, sizin için en uygun olan ürünleri belirleyebilirsiniz.

  Kroşelerin Özellikleri Ve Avantajları Nelerdir?

  Kroşelerin özellikleri, çeşitlerine göre farklılık gösterir. Her ürünün kendine has bir özelliği vardır. Yapışkanlı kroşeler, kablo bağları ile birlikte kullanıma uygundur. Kablo yığını olan yerlerde toparlama ve düzenleme için kullanılan yapışkanlı kroşeler, delik açmadan işlem yapma imkanı sunar. Vidalı kroşeler ile aynı işleve sahip olan bu ürünler, kullanılacak olan alanda çivi izi bırakmaz.

  • Kroşelerin avantajları;
  • Pratik bir kullanım sunar.
  • Bütçe dostudur.
  • Uzun ömürlü ve birden fazla kullanıma uygundur.
  • Paslanma ve bozulma yapmaz.

  Kroşelerin uzun ömürlü olması, pek çok mekanda yeniden kullanılmasını sağlar. Kroşe kablo olan alandaki kalabalığı azaltmak ve düzenlemek için kullanılır.

  En Uygun Fiyatlı Kroşeler

  En uygun fiyatlı olan kroşeler için anelelektromarket.com’u ziyaret edebilirsiniz. Kroşe kalitesi ile olduğu kadar kroşe fiyatlarıyla da dikkat çeken ANEL, bir alanda biriken kablolarınızı en ekonomomik ve yüksek kalitede sabitlemenize yardımcı oluyor. Tesisatları sabitlem ve boruların düzenini sağlamada kullanılan kroşeler, farklı boyut ve çeşitlerde üretilir. Kroşelerin boyutu, çeşidi ve malzemesi fiyatların belirlenmesinde en önemli etkenlerdir. Kroşe fiyatları ve ürün çeşitlerine anelelektromarket.com’dan anında ulaşabilir ve uygun fiyatlı kroşelere sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.