x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  80 ürün bulundu.

   N2XH Kablo Nedir?

  N2XH kablo, içeriğinde yer alan harf ve rakamlara göre farklı anlamlar taşır. N, VDE standardına göre ürünün üretildiğini temsil eder. 2X, XLPE izolasyonlu bir ürün olduğunu ifade eder. H harfi ise, halojen içermeyen kılıfa sahip olmasını temsil eder. Tek ya da çok sayıda telden üretilen bakır iletken N2XH, özel sentetik yalıtkandan oluşan bir dış kılıf içerir.

  Dayanıklı yapısı ile güvenliğin ön plana çıktığı mekânlarda yaygın olarak kullanılır. N2XH kablolar, büyük projelerde kullanıma uygundur. Evlerin elektrik tesisatları çok uzun ölçülerde olmadığından böyle bir ürüne gerek görülmez. Ayrıca yüksek akım çekme durumu da evlerde oluşan durumlardan değildir. Ürünler birbirinden farklı özelliklerde üretilir. 5x10 n2xh kablo fiyatı ve çok daha fazlası için anelelektromarket.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  N2XH Kablo Akım Taşıma Kapasitesi Nedir?

  TS HD 604 S1 ve TS HD 627 S1 standartlarına uygun üretilen N2XH, 90 derece işletme sıcaklığında kullanıma uygundur. Siyah renkten üretilen dış kılıfı, özel sentetik yapıya sahiptir. Tekli ya da çoklu üretilebilen bakır tellerin dış kısmı, özel sentetik malzemeyle sarılıdır. Kablo içindeki damarlar özel dolgu ile üretilmiş beyaz bir katman ile kaplıdır. 4x10 n2xh kablo fiyatı gibi tüm ürünler özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerinden oluşur.

  N2XH akım taşıma kapasitesi damar sayısına göre değişir. Üretildiği maddeye göre de taşıma kapasitesinde farklılıklar vardır. 5x10 n2xh kablo gibi ürünlerin akım taşıma kapasitesi 24 ila 940 A arasındaki değerlere sahiptir. N2XH kablo akım taşıma kapasite değerleri, 30 derece sıcaklıkta ölçülür.

  N2XH kablo özellikleri, fiyatlarını da etkiler. 5x6 n2xh kablo fiyatı ürünün özelliklerine göre diğer ürünlerden farklı olabilir. Kullanım alanlarına uygun üretilen ürünler fiyat ve performans açısından da orantılıdır. anelelektromarket.com üzerinden 3x25 16 n2xh kablo fiyatı ve çok daha fazla ürünün bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  N2XH Kablo Özellikleri

  1x240 n2xh kablo gibi kabloların özelliklerine bakıldığında, kabloların zorunlu güvenlik tedbiri alınması gereken alanlarda kullanıma uygun olduğu görülebilir. Hastane, okul, alışveriş merkezi gibi mekânlarda daha çok kullanılan 5x6 n2xh kablo türleri güvenlik açısından hayati bir rol üstlenir. Fiyat ve performans açısından da oldukça avantajlı olan ürünler, 3x2 5 n2xh kablo fiyatı gibi ürün fiyatlarıyla da müşteri memnuniyeti sunar.

  Toplu yaşam alanlarında yangına müdahale edilmesi ve bina dışına tahliye kolay değildir. Yangınların büyük kısmı da elektrik tesisatından çıktığı düşünüldüğünde ise, bina yapısında kullanılan elektrik kablosunun üstün teknik özelliklere sahip olması önemlidir. Teknik özellikleri ile paralel olan 3x35 16 n2xh kablo fiyatı ile en uygun çözümler üretilebilir.

  Büyük tesislerde kullanılan kablolar, yangın çıkmasını ve büyümesini engellemede etkilidir. N2XH kablo çeşitleri, üretimlerinde kullanılan malzeme ve damar sayısına göre sınıflandırılır. Bu sınıflandırmaya göre 5x16 n2xh kablo fiyatı gibi farklı fiyatlandırmalar ortaya çıkar. Kullanılacak mekânın özelliklerine göre kablonun damar sayısı doğru tespit edilmelidir.

  Alev iletmeyen ve halojenden arındırılmış yapısı ile yangın sırasında yoğun bir şekilde duman tabakası oluşmasına engel olan 3x25 16 n2xh kablo fiyatı da, ürünlerin özelliklerine göre değişir.

  N2XH kablo halojensiz yapısı sayesinde toplu yaşam alanlarında kullanıma oldukça uygundur. 5x4 n2xh kablo fiyatı ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak ve hemen siparişinizi oluşturmak için An-El Elektroteknik ürünlerini inceleyebilirsiniz. 4x10 n2xh kablo fiyatı gibi uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  N2XH Kablo Fiyatları

  4x16 n2xh kablo fiyatı, diğer ürünler gibi özelliklerine göre fiyatlandırılır. Birbirinden farklı kullanım alanlarına sahip olan N2XH kablolar, yüksek teknolojiler ile üretilen güvenli ürünlerdir. 1x120 n2xh kablo fiyatı, kullanıcının ihtiyaçlarını karşılarken bütçesini de zorlamaz. Teknik özellikleri ile ilgi çeken ürünler, fiyatlarıyla da kullanıcısını memnun eder.

  1x185 n2xh kablo fiyatı diğer ürünlere göre daha uygun olabilir. Ürünün fiyatı ürettiği çözümlere göre değişir. Fiyat ve performans açısından orantılı olan ürünler, üreticiler tarafından en yüksek kalitede üretilir. İhtiyacınıza uygun 1x240 n2xh kablo fiyatı ile kullanım alanınıza uygun çözümler üretebilirsiniz.

  Kalitesi ile güvenli kullanım sunan kablolar, özellikle tehlike içeren alanlarda enerji iletimini en doğru şekilde sağlar. Bu durum da 3x120 70 n2xh kablo fiyatı gibi ürünlerin fiyatlarına yansır. Siz de ihtiyacınızı doğru belirledikten sonra 4x6 n2xh kablo fiyatı ve çok daha fazlası için anelelektromarket’i ziyaret edebilirsiniz.

   

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.