x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat

  İnternette Yüksek Performans Sağlayan Cat 6 Kablo

  Ethernet ağlarında kullanılan cat6 kablo gigabit hızın veri taşırken aynı zamanda da bir UTB kablo türü olarak yüksek veri geçişinin olmasını sağlar. 250 Mhz frekans desteği sunan bu gelişmiş kablo evlerin internet ağları için uygun seçenektir. Kalın bakır tel yapısıyla daha iyi koruma sağlayan Cat 6 kablolar yüksek hız gerektiren ağ uygulamalarında kullanılır. Anelelektromarket.com olarak sitemizde sunulan Cat6 kablo fiyat avantajlarından yararlanarak kaliteli ve sağlam kablo tercih edebilirsiniz. Kullanıcı dostu sitemizde aradığınız ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, güvenle satın alırsınız.

  Ağ yapısı açısından uygun kablo seçimi önemlidir. 100 metreye kadar kullanılabilen Cat 6 kablo iletim frekansını iki katına çıkarabilir. Yüksek veri hızı sayesinde çevresel etkenlerden, yabancı sinyallerden daha az etkilenir. 10 Gbps hızda yüksek performans sunar. Sadece internet bağlantılarında değil güvenlik sistemleri ve telefon bağlantılarında da Cat 6 kablo tercih edilebilir. Cat6 kablo metre fiyatı seçeneklerinde en uygun avantaj, en kaliteli ürün garantisiyle sitemizden ulaşabilirsiniz.

  İnternet kullanımında yüksek performans almak istiyorsanız bu kablo seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Özellikle bilgisayar oyunlarında yüksek performans elde etmek isteyenler için bu tarz bir kablo doğru tercih olacaktır. Cat 6 ethernet kablo internet hızının artmasına ve yaşanan gecikmelerinde an aza inmesine yardımcı olur. Yüksek hızda verişi geçişine imkan sağlayan bu gelişmiş kablo ile internet performansını iyileştirmek mümkündür. Avantajlı Cat 6 kablo metre fiyat olanaklarından yararlanmak için sitemizdeki kaliteli ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  Cat 6 Kablo Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Cat 6 kablo gelişmiş standartlarıyla internet kullanımında fark yaratan bir kablo seçeneğidir. Cat 6 kablo seçiminde hem ethernet kartı hem de modemle uyumlu olmasına dikkat özellikle edilmelidir. Uyumlu olmayan cihazlardan istenen performansın alınması mümkün olmaz. Cat 6 kablonun 100 metreden fazla kullanılmaması gerekir. 100 metreden fazla kullanıldığında performans düşüklükleri meydana gelebilir. Cat 6 internet kablosu tercih ederken kablonun kalitesine önem verilmelidir. Kaliteli marka güvencesiyle Cat 6 kablo almak için sitemizdeki ürünlere göz atabilirsiniz. Anelelektromarket.com olarak sunduğumuz avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  İnternet ağı için kablo seçerken teknik destek almak avantaj sağlar. Cat 6 kablo ev ve işyerlerindeki internet ağları için uygun ve yeterlidir. Cat6 dış ortam kablo seçeneği olarak da kullanılabilir. Parazitlerden en az seviyede etkilenen bu kablo türü sinyallerin bozulmasını engelleyen bir yapıya sahiptir. Kablo seçiminde kullanım alanı ve kullanım amacına uyuma dikkat etmek gerekir. 100 metre Cat6 kablo yüksek hızda internet kullanmak isteyenlerin tercihidir. Mevcut internet bağlantı sistemini değiştirmek ya da yeni bir sistem kurmak için Cat 6 kablo tercih edebilirsiniz. 20 m Cat6 kablo gibi farklı uzunluklarda seçenekler vardır. Kullanım alanının özelliklerine göre kablo uzunluğunu belirleyebilirsiniz. Cat 6 kablo 100 metre en fazla tercih edilen kablo seçenekler arasında yer alır. Uygun fiyatla yüksek kalitede kablo tercihini sitemizden yapabilir, uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz.

  Avantajlı Fiyatlarla Kaliteli Cat6 Kablo Seçeneklerini Keşfedin

  Elektrik ve elektronik sistemlerinde uzman firma olarak ihtiyacınız olan ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Güvenli ve kaliteli seçimler yaparken en uygun fiyat ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. En iyi Cat 6 kablo seçimini sitemizden yapabilir, yüksek performans olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Cat 6 kablo üretiminde kalitesiyle öne çıkan markaların beğeni toplayan ürünleri sitemizde karşınıza çıkar. Uzunluğuna göre farklı fiyatlarda sunulan kablolar arasından uygun seçenekler tercih edilebilir. Geniş alanlarda kullanım için Cat6 kablo 305 metre gibi alternatif seçeneklere göz atabilirsiniz. Daha hızlı ve performansı daha yüksek internet kullanmak istiyorsanız Cat 6 kablo tercih edebilirsiniz.

  Uygun fiyat ve yüksek kalite standartları bir arada sunan sitemizde güvenilir seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Kullanım alanı ve kullanım amacına göre en doğru kablo tercihini yapmak için uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz. WhatsApp destek hattımızdan bize istediğiniz soruları sorabilir, doğru ve güvenilir seçimler yapabilirsiniz. Kaliteli ürünler seçerken en iyi fiyat ayrıcalığından memnun kalırsınız. Cat6 metre fiyatı olarak uygun seçeneklerle sitemizde yer alır. Fiyat olarak avantajlı kalite olarak yüksek kalitede kablo9 seçimini sitemizden kolaylıkla yaparken müşteri dostu hizmet ayrıcalıklarımızı keşfederek güvenilir ve doğru adresten alışveriş yapma keyfini yaşarsınız. Kaliteli ve uygun fiyatlı kablo seçenekleri arasından Cat6 50 metre gibi farklı ürünleri değerlendirebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.