x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  23 ürün bulundu.

  Halojensiz Alevi İletmeyen NHXMH Kablo

  Toplu yaşam alanlarında tercih edilen NHXMH kablolar halojenden arındırılmış, alev iletmeyen kablo türüdür. Yangın olması durumunda hem daha az duman hem de daha az toksik gaz yayma özelliğiyle bu tarz kablolar insan sağlığını korur. Yanmaz kablo olarak da bilinen NHXMH kablo insan hayatını ve maddi varlıkları korumak amacıyla tercih edilir. Hastaneler, okullar, havaalanları, alışveriş merkezleri, metro istasyonları, endüstriyel tesisler, oteller gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kullanılır. Avrupa ve Amerika’da kapalı genel alanlarda güvenlik açısından bu kablo türünün kullanılması zorunludur. NHXMH türü bir kablo asidik korozif gaz çıkarmayan, düşük duman yoğunluğu sağlayan ve alevi geciktiren özel bir yapıya sahiptir. Aleve maruz kaldığında insan sağlığına zararlı toksik gazlar yaymaz. Anelelektromarket.com olarak geniş kablo seçenekleri ile hizmetlerimizi sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun kabloları kaliteli ürün seçenekleri yanı sıra uygun fiyat avantajları ile güvenle satın alabilirsiniz.

  NHXMH türü kablolar içerisinde özellikle 3x2 5 NHXMH türündeki kablolar sıklıkla tercih edilen seçeneklerdendir. Kaliteli ve güvenilir kablo tercihini sitemizden yapabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Çok telli ince bakır iletkenli, özel dolgu tabakalı, çok damarlı, özel sentetik dış kılıflı NHXMH kablolar can ve mal güvenliğinin ön planda olduğu alanlar için uygun bir kablo seçeneğidir. Avantajlı 5x1 5 NHXMH kablo fiyatı seçeneklerini sitemizde bulabilir, kaliteli marka güvencesiyle güvenilir seçimler yapabilirsiniz. Kullanım alanı ve amacına göre kablonun metre uzunluğunu belirleyebilir aynı zamanda da kullanım alanına ve kullanım amacına göre en doğru kablo seçimini yapmak için uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz. 3x2 5 NHXMH kablo gibi farklı seçenekleri değerlendirirken yüksek kalite ürünleri anelelektromarket.com olarak sunduğumuz avantajlarla keşfedebilirsiniz.

  Yangına Karşı Dayanıklı Yapısıyla Ön Plana Çıkan NHXMH Kablo

  Yangınlarda can ve mal güvenliğini korumak açısından alınabilecek çok çeşitli önlemler bulunur. Kablo tercihi de alınabilecek önlemler arasında yer alır. Yangına karşı dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan NHXMH kablolar, halojensiz alevi iletmeyen bir yapıya sahiptir. Korozyona elverişli bir ortama yol açmayan NHXMH kablolar yoğun duman tabakası oluşumuna engel olur. NHXMH kablo özellikleri nedeniyle kamusal alanlarda tercih edilen bir kablo türüdür. Raylı taşıma sistemleri gibi toplu taşıma alanlarında kullanılır. İnsan ve çevre sağlığı açısından bu tarz kablolar kaliteli standartlar sunar. Yangın esnasında oluşabilecek toksik gazların oluşmasını engeller. 3 * 2 5 NHXMH kablo fiyatı seçeneklerinde uygun avantajları sitemizde bulabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli kablo seçimi yapmak için uzman firma rehberliğinden yararlanabilirsiniz.

  Çok sayıda insan ve eşyanın bulunduğu binalar için en uygun kablo türü olarak NHXMH türündeki kablolar tercih edilebilir. Yangın durumların en az zararla kurtulabilmek için yangına karşı dayanıklı kablo kullanmak gerekir. Can ve mal güvenliğini sağlamak için özel yapıya sahip NHXMH kablolar kullanılabilir. 5x2 5 NHXMH gibi farklı uzunluk seçenekleri sunan kablo çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. 5x2 5 NHXMH kablo fiyatı seçeneklerinde uygun avantajlarla kaliteli tercihler yapabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli kablo seçimi yaparken firmamızın sağladığı ayrıcalıklı müşteri olanaklarından yararlanabilirsiniz.

  NHXMH Kablo Nerelerde Kullanılır?

  NHXMH kablolar, insan ve eşya yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kullanılır. Enerji santralleri, yüksek katlı binalar, endüstriyel tesisler, okullar, hastaneler, toplu taşıma alanları gibi alanlarda güvenlik açısından bu kablo türü tercih edilir. Ayrıca acil durum devrelerinde haberleşme ve sinyal kablosu olarak da kullanılır. Bu tarz kablolar yangın esnasında işlevini devam ettirebilir. Avantajlı 5x4 NHXMH kablo fiyatı ile kaliteli ve güvenilir tercihini sitemizden yapabilirsiniz. Anelelektromarket.com olarak kaliteli ürünler arasından uygun fiyatlarla seçim yapmanızı sağlıyoruz.

  Kullanım alanı ve amacına göre en doğru kablo tercihi yapmak oldukça önemlidir. Yangın riskinin olduğu ve güvenliğin ön planda olduğu tüm alanlarda bu tür kabloları tercih etmek gerekir. Kullanım alanı ve amacınıza en uygun kablo tercihlerini yapmak için sunduğumuz uzman firma desteğimizden her zaman yararlanabilirsiniz. Yangın tehlikesi bulunan tüm tesislerde NHXMH tarzı kabloların kullanımı güvenlik açısından avantaj sağlar. Kamusal alanlarda can ve mal güvenliğini korumak için bu kablo seçenekleri tercih edilir. İnsan ve çevre sağlığına zarar gelebilecek tüm durumlar için güvenliği ön planda tutan kablo çeşitlerine yönelmek gerekir. 3x2 5 NHXMH Prysmian fiyat açısından uygun fiyatlı kalite açısından yüksek kalitede seçeneklerden biridir. Yüksek kalitede, güvenilir, sağlam ve uygun fiyatlı kablo seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En doğru kablo tercihini yapmak için dijital kolaylıklarımızı kullanarak bize istediğiniz soruları sorabilirsiniz. 3x4 NHXMH kablo fiyatı gibi farklı seçeneklere sitemizden ulaşabilir, uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli ve güvenilir tercihler yapabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.