x
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Menü
 • Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  veya

  Henüz üye değil misiniz?

  Üye Olun
  Sepetim
  Deneme
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  501 ürün bulundu.

  Sağlam ve Güvenilir Elektrik Kablo Çeşitleri

  Elektrik kabloları kullanıldığı sisteme göre farklı özelliklerde olabilir. Önemli olan hangi sistem olursa olsun doğru ve güvenilir kabloları kullanmaktır. Cat 6 kablo seçenekleri özellikle gigabit hızında verileri güvenle taşıyan son teknoloji kablolardır. Daha gelişmiş bir ethernet kablosu olarak tercih edilebilir. Az girişim ve yüksek hız gerektiren ağ uygulamaları için bu kablo türü kullanılır. Mevcut ağların güncellenmesi ya da yeni ağ kurulumlarında Cat 6 k kablo tercih edilebilir. Yabancı sinyallerden daha az etkilenen Cat 8 kablo daha hızlı veri akışı sağlar. Yangın ihbar kablosu olarak da kullanılan N2xh Fe kablo yangın sırasında performansın devam etmesini sağlar. Mekanik şoklu akımın sürdürülmesi gerektiği yerlerde tercih edilir. Alev iletmeyen bu kablo insanların yoğun olduğu alışveriş merkezi, okul, hastane gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Bir veya birçok telli bakır iletkenden oluşur. Yangına dayanıklı kablo olarak oldukça etkili bir kablo seçeneğidir. 

  Anelelektromarket.com olarak sizlere çok geniş seçeneklerde kablolar sunuyoruz. Bu şekilde her ihtiyacınızı kaliteli ürün avantajlarıyla karşılayabilirsiniz. Ağır sanayi koşullarına dayanıklı olan N2xh kablo alev iletmeme özelliği ile dikkat çeker. Endüstriyel ortamlarda ve sanayide sıklıkla tercih edilen çok sağlam bir kablo seçeneğidir. Halojenden arındırılmış Nhxmh kablo toplu yaşam alanlarında güvenli kullanım sağlar. Yangına karşı dayanıklı olan bir kablo çeşididir. Çok yönlü, güçlü ve esnek Nya kablo taşınabilir kurulumlarda sıklıkla tercih edilir. Sağlam ve güvenilir elektrik kablo çeşitlerini sitemizde bulabilir, kullanım ihtiyacına göre seçim yapabilirsiniz. Kalitesinden emin olduğunuz kabloları güvenle kullanabilirsiniz.

  Farklı Kullanım İhtiyaçlarına Yanıt Veren Kablo Seçenekleri

  Elektrik kabloları farklı donanım ve tasarım özellikleriyle farklı kullanım amaçlarına göre tercih edilebilir. Tesisat kablosu olan Nyaf kablo pano işlerinde ve otomasyon alanında kullanılır. Topraklanma kablosu olarak da kullanılan bu sağlam kablo kapalı ve kuru alanlar için uygundur. Halojen free olan çeşidi yandığında zehirli gaz yaymadığından devlet dairelerinde tercih edilir. Sabit elektrik tesisatı gibi tesisatların kurulumu sürecinde kullanılan Nym kablo düşük voltajlı kablo olarak da bilinir. Konutlarda, ticari yapılarda, endüstriyel binalarda temel elektrik sistemlerinde bu kablolar kullanılır. İç mekân uygulamaları için en ideal kablo seçeneklerinden biridir. Farklı kullanım ihtiyaçlarına yanıt veren kablo seçeneklerini sitemizde bulabilir, ihtiyaç alanına göre seçim yapabilirsiniz.

  Toprak altına döşenebilen Nyy kablo alçak gerilim kablosudur. Bu kablo çoklu tellerden oluşur ve bakır iletkenlere de sahip özellikli bir kablo seçeneğidir. Hem kurulum esnekliği hem de güç iletim kapasitesi bakımından çoklu bakır tellerden oluşan kablo kullanılması önemlidir. Nyy kabloyu toprak altına döşeyebilirsiniz. Kablolar döşendiği yere göre seçilmelidir. Sitemizde farklı döşeme özelliklerine sahip birçok farklı kablo seçeneği bulunur. Yüksek verimde kayıpsız enerji elde etmeyi sağlayan solar kablo fotovoltaik uygulamalarda, güneş paneli dizileri ve inverterlar gibi sistemlerde kullanılır. Güneş enerjisi sistemlerindeki bağlantılar için bu özel tasarım kablolar tercih edilir. Farklı kullanım alanları için farklı kablo seçenekleri sitemizde indirimli fiyatlarla yer alır. Kullanım alanına göre doğru kabloları sitemizden seçebilirsiniz.

  Sitemizden seçim yaparken yüksek marka kalitesinden emin olabilirsiniz. En iyi ve alanında uzman markaların son teknolojiyle üretilmiş kablo çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Elektrik ve veri iletiminde yüksek verimlilik sonuçları almak için son teknoloji kablo seçeneklerine yönelebilirsiniz. Performansı yüksek, son teknoloji kablo kullanmak sistemlerin verimliliğini artırır. Yanlış kablo seçimi yapmamak için sitemizdeki alana göre tasarlanan kablo seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İç kısmında bakır tellerle iletkenlik sağlanan Ttr kablo dış kısmında PVC kaplama ile yalıtkanlık sağlar. Yumuşak kablo olarak da bilinen bu kablo çeşidinde birden fazla tel bulunur. İçerisinde çok sayıda tel bulunan Ttr kablo ek tesisat çekilmesi gereken alanlarda sıklıkla kullanılır. Farklı kullanım alanları için özel tasarlanan kablo çeşitlerini sitemizden inceleyebilir, avantajlı fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

  Yüksek Kalitede Kablo Çeşitlerinde İndirimli Fiyatlar

  Aradığınız kablo seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Anelelektromarket.com olarak kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Yüksek kalitede kablo seçimi yaparken indirimli fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kablo çeşitlerini özelliklerine göre tercih edebilirsiniz. Orta gerilim kablosu olan Xlpe kablo yüksek yalıtım özelliği ile düşük ve yüksek sıcaklıklara karşı dirençlidir. Ani değişimlerin olduğu ağır işletme şartlarında bu kablolar tercih edilir. Kullanım alanın şartlarına göre kablo tercihini sitemizden yapabilirsiniz. Farklı kablo modelleri arasından seçim yaparken yüksek marka kalitesinden emin olursunuz. En iyi markaların ortam şartlarına göre verimlilik sunan kablo seçeneklerini sitemizden detaylı şekilde inceleyebilir, kaliteli ve orijinal ürün avantajıyla satın alarak kullanabilirsiniz.

  Kablolar kullanım alanı ve amacına göre farklı özelliklerde tercih edilebilir. İnternet veri kabloları gibi kablolarda son teknoloji iletim olanaklarını denemek daha avantajlıdır. Cat 6 gibi kablolar özellikle hızlı şekilde verilerin iletimini sağlar. Yangın çıkma olasılığı olan her yerde yangına dayanıklı, alev iletmeyen kabloları tercih etmek gerekir. Bazı kablolar toprak altına da döşenebilir. Bazı kablolar ani değişimlere karşı dayanıklı olduğundan endüstriyel ortamlarda tercih edilir. Kablo fiyatları kablonun donanım ve tasarım özelliklerine göre değişir. En iyi fiyatla en kaliteli kablo seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Aradığınız kablo çeşitleri ve daha fazlasını sitemizde bulabilir, avantajlı fiyat indirimlerinden yararlanarak yüksek kalite seçimler yapabilirsiniz. İndirim ve kampanya fırsatlarını sitemizden takip ederek avantajlı tercihlerle keyifli alışverişlere yolculuk edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.